Olduğunuzdan farklı göründüğünüzü düşündünüz mü?

mesela normalde esprili ya da komik birisisinizdir ve fakat birisiyle öyle konular açılmıştır ve öyle durumlara gelinmiştir ki o bunu sanki onun yanındayken yapıyormuşsunuz gibi anlar.

yani onun yanında doğal olamazsınız.

ya da şöyle diyelim, mesela siyasi bakış açınız bellidir ve fakat bunu tam ifade etmeyi sevmiyorsunuzdur.

karşınızdaki bişey dediğinde evet ben de öyle düşünüyorum dersiniz o bunu yine onun için yaptığınızı sanar.

bu gibi şeyler karşısında ne yapılabilir.

kaldı ki hoşlandığın da biri mesela bu.

aslında konuşmak istiyorsun ama o senin böyle karaktersiz ya da sünepe biri olduğunu düşünüyor.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadasım var öyle yapmacık ki gülüşüne kadar kızın yanında doğal olamıyorum ota poka gülümseme ihtiyacı duyuyorum

0|0
    0|0
    • iyi niyettendir o gülümseme belki. aslında düşündüm de ben de bazen gülüyorum.

• ister istemez gülümseyesin geliyo kız orda kahkaha atıyo onu bozmak istemiyosun

• Aslinda oldgum gibiyimdir ama dix gorunusume bakanlar biraz soguk oldgumu ama konusunca cok farkli oldgumu soyluyr:/

0|0
    0|0
    • ben onun yanında olduğum gibi olamıyorum kendimi yetersiz, gevşek ve korkak gibi hissediyorum.

• Neysem oyum, kimseden gizlim saklım yok.

İstemeyen, beğenmeyen yol alır.

0|0
    0|0
    • diyebiliyor işte bazı insanlar. ama benim tam tersi. ben onun gitmesini istemiyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...