Boyumun uzaması için ne yapabilirim ?

arkadaşlarımın arasında orta boylu kalıyorum fakat farklı bir ortama girince kısa hissediyorum kendimi.. 18 yaşında 158 boyundayım.. bu saatten sonra belki biraz zor ama neler yapmam gerek ? bu arada spor yapmak için ne ayıracak vaktim ne de yapabileceğim bir yer var.. uzun süreli spor yapamam 3 ay boyunca.. önerilerinizi bekliyorum

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Umutsuzluğa kapılma daha yaşın 18. Ben 19 yaşındayım hala boy atıyorum inanır mısın. Her akşam ve sabah 1 bardak süt. Isıtmadan ve sade içmeni tavsiye ederim. Zira sütü fazla ısıtırsan vitamini kaybolur. İp atlamalısın. Pilates yapman 2 3 cm uzamanı sağlar. Voleybola yazıl. Bi de bir hekime görün büyüme hücrelerin kapanmış mı diye. Açıksa uzama ihtimalin var.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızlarda boy uzaması 18 yaşına kadar iken erkeklerde 21 yaşına kadardır bu saatden sonra ne yaparsan yap boyun uzamaz belki çok zor bir ihtimal oda 1-2 cm onun dışında boy uzatma ameliyatları var 1 senede 10-15 cm uzayabiliyormuşsun bir araştır istersen

1|0
    0|0
  • boy kendi ugrasmanla zor uzar genetik bir durum bu hele 18 yasina geldiysen baya imkansiz ^^

niye bu kadar takiyorsun boyu anlamiyorum 1.58 fena degil bence^^

1|0
    0|0
    • fena değil mi :/ diyet yapıyorum ve aynı boyumun uzaması için bir şeyler yaparsam daha etkili olur..

• yanlis anlama fena degil derken bence normal yani sorun yok ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktora gitmelisin önce

0|0
    0|0
Yükleniyor...