Uzun ama okuyun lütfen çok zor durumdayım. :(

okuldaki çocukla bayadır bir göz göze geliyoruz . kursta aynı sınıftayız ve bütün gün bana bakıyo. ve bir kızla çok iyi anlaşıyo bu aralar ama eskiden pek öyle değildi yani normallerdi. bayabi sınıfımın önüne gelip gelip bana bakmaya çalışıyo . o çok iyi anlaştığı kız bana bakıp bakıp gülüyo bazen. beni faceden ekledi selam yazdı sonra arkadaşıma yazcaktım dedi bende bişeyler sordum filan, lanlu lunlu konuşmaya başladı. sonra beni engelledi ama şimdi de engeli kaldırmış. bana kanser filan yapıyolarmış. :) benden ok utanıyo beni görünce yüzünü asıyo ve onun yanlarına yaklaşsam hemen kaçıyo ordan. aslında en garibide benim gözüme görünmeye çalışıyo. acaba ben buna beni seviyomusun diye sorsam ne der ne cevap veriri seni seviyorum dermi ya da terslermi ?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• heç yaklaşma öyle tiplere ben hayatımda öyle bir kız sevdim oda beni mi seviyodu galiba anlamadım ama 2 hafta falan çıktı sonra kız bir gün dudağıma yapıştı sonra bağırmaya başladı tecavüzcü ay sapık İMDAT! diye noluyo falan oldum ne oldunu anlamadan ordan kaçarak gitim sonra ertesi gün şakamı beyenmedin mi aşkitom dedi bana bidaha da kızın yüzüne bile bakmadım :D

0|0
    0|0
    • ama bu kız değilki erkek :D ben onu seviyorum ve oda beni seviyo kesin

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşının kafasının karışık olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Deme öyle bişi ondan adım bekle :)

0|0
    0|0
    • ama çok tangaç ya olmazki o bana ben ona hiçbişey yok ben de onu çok seviyorum ama:( sence yakın zamanda olurmu ki bişeyler?

• senin en yakın arkadaşın ona gitsin.

• evet bu olabilir ama bu seferde onun arkadaşı bana böyl böyle sorular sordu dicek ya ben onalrı biliyorum çok cinler off :(

• Sor bişey olmaz hep erkeklerden beklemeyin bişeyleri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...