Telefonla sipariş ettiğim ürünü almaktan vazgeççtim, nasıl iade ederim?

telefonla bir ürün aldıkm kapıda ödeme seçeneği ile. 10 gün oldu ama ürün elime ulaşmadı ve ben ürünü almaktan vazgeçtim, bu ürünü iade etmenin şartı nedir nasıl iade edebilirim.

Güncellemeler:
Herşey hemen.com, tvdede dönüyo reklem ayakkabı almıştım ama vazgeçtim, ödeme falan yapmadım, 15 gün içinde elime ulaşmışsa ve kargoyu geldiği gibi geri çevirsem, yasal açıdan sorun teşkil etmez mi?
aradım, gelince gondert gessing dedilee :)

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• eğer yola çıkmadıysa iptal edilebilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ürün kargoya verilmemişse sana gelmesi için arayıp iptal edebilirsin,mazeretini de gecikmiş olduğu yüzünden olduğunu söylersin.Tüketici haklarına göre vazgeçme,ürünü beğenmeme,iade hakkın var zaten.

0|0
    0|0
  • ürün geldıgınde almassın aynen gerı döner zaten kapıda ödeme ıle almıssın hıc ugrasma bosver gerı dösun gıtsın

0|0
    0|0
    • İşte bunun yasal olup olmadığını merak ediyorum

• gittigidiyorla sahıbınden yapılan alısverıslerde kargoyu teslım almassan gerı dönuyor ve bır sorun teskıl etmıyor

• Telefonla arayıp tekrar İptal ettirebilirsin.

0|0
    0|0
  • çok basit kapıya sen çık, misafir olarak bizde kalıyodu, 10 gün oldu siparis vereli gelmediği içinde gitti. hiç bişi diyemezler, zaten kargocu sana ne diyebilirki.?

0|0
    0|0
  • geldiğinde söle ona burda öyle birisi yok :D

0|0
    0|0
  • Hayır, çünkü sadece kargo paranı isteyebilirler belki o da.

0|0
    0|0
  • ürünün teslimat süresini belirtmişler miydi siparişi verirken dikkat ettin mi ?

0|0
    0|0
  • kargo parasını geri ödersen belki geri iade edebilirsin. ama aldığın firmaya bağlı.

0|0
    0|0
    • bildiğim kadarıyla alıcı iade hakkını kullanırsa satıcı kargo parasını ödemekle yükümlüdür.

• o zman mecburan kargo parasını ödeyip öyle geri iade edeceksin. istersen müşteri hizmetlerini ara yada email at onlar daaha iyi bilir.

• Nereden aldın ama ?

0|0
    0|0
  • kargo gelince çık kapıya yanlış daire biz istemedik diyip kapat kapıyı bukadar basit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eline ulaşırsa 7 gün içinde iade edebiliyorsun.Öbür türlü eline ulaşmadıysa kargoya vermedilerse ara iptal ettir.

0|0
    0|0
  • tekrar arayıp alma ya da kapıya geldiğinde geri gönder nede olsa ödemedin daha

0|0
    0|0
Yükleniyor...