İnsanlık kalmamış napılır ki bu durumda.

Bi cafede çalışıyordum 2 ay olmuştu ama sahipleri mafyaydı hergün iş yerinde sıkıntı bitmiyodu maaşımı alınca çıkmak istediğimi onlara söylemiştim olmaz buradan biz seni çıkarana kadar çıkamazsın demişlerdi maaşımı aldım ertesi gün gitmedim şimdi beni arıyolarmış cafenin önünden geçerse öldürürüz diyolarmış ben bu insanlara kötü bişey yapmadım ki onlara baştan maaşımı alınca çıkıcağımı söylemiştim böyle insanlarda varmış. şimdi ordan geçmiyorum bile onlar yüzünden işsiz kaldım hiç biyerde çalışamıyorum.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• nerde yasıyorsun kı hem ogrencımısın

0|0
    0|0
    • izmirdee yaşıyorum öğrenciyim para sıkıntısına girdiğim için bir süre çalışmam gerekiyodu durumu anlattım ama anlayışsızlık yaptılar

• anladım bnde ızmırda askerlık yaptımşu anevdeyım keske daha once haberım olsaydı kardesım sana yardımcı olurduu

Kızlar Ne Diyor 1

• nasıl onların yüzünden çalışamıyorsun ?

0|0
    0|0
    • iş başvurusu yapmıştım daha önce orda çalışmışsınız oyuzden kabul edemeyiz dediler

• mafya olduklarını biliyordun neden girdin keşke gitmeseydin öğrencimisin ?

• Öyle birileri olduklarını bilmiyodum dış görünüşten anlaşılmıyodu. evet öğrenciyim

Yükleniyor...