Nerede yüzmeyi seversiniz?

Yaz geliyor malum sizin tercihiniz peki?

Benimki her zaman Deniz

• Deniz
    A seç
  • Havuz
    B seç
  • Nehir/göl
    C seç
  • Yüzme bilmiyorum
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4574

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki deniz var mı onun gibi mavilik

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 73

• Deniz gibisi var mı yaw ! havuz mavuz tırt, deniz mineraldir, rahatlatır. manzarası seni senden alır. ben yüzücü adamım girdim mi, en az dinlene dinlene 150 kulaç kulaç atmadan çıkmam. ama okyanus filan abartmayalım, okyanusta 20.kulaçtan sonra köpekbalıkları hayırdır nereye gidiyosun, babanın çiftliği mi demeye yanına gelebilirler.. :), şaka değil hakkaten gelirler. Allah korusun hiç gerek yok ?

1|0
    0|0
  • Antreman amaçlı yüzerken havuz normalde deniz. Denizde yeni hareketler denemeye pek cesaret edemiyorum :)

1|0
    0|0
  • kendi havuzumuzu tercih ediyorum genelde..kimseyi rahatsız etmeden ve rahatsız edilmeden yazın serinliğini çıkarmak ayrı bir keyif oluyor.

1|0
    0|0
  • denizde yüzmesi daha zevkli ama yüzmeyi iyi bilmek lazım ya bir rizeli olarak yüzmeyi iyi bilmiyorum rizeli olduğumu söyledim çünkü sazanları görmek istiyorum karadenizli adam yüzemezmi cümlesinden bıktım gel rizeye de bi yüz yiyorsa diyorum herneyse aslında yüzüyorum da sürekli yüzmem lazım suyun üstünde bi durdum mu bku yedim demektir :)

1|0
    0|0
  • çok garip ama bilmiyorum yüzme..

ve denize bu kadar yakınken..

1|0
    0|0
  • Boğulacaksam okyanusta boğulurum..tarzım bu şekil :D

1|0
    0|0
  • Yüzme bilmiyorum :(

1|0
    0|0
  • ben hep karada yüzüyorum :D

3|0
    0|0
  • Yüzme bilmiyorum ki. Lisede okulun havuzunda boyumu geçmeyen havuzda boğulma tehlikesi geçirdim :D

1|0
    0|0
  • Denizide severim havuzuda.Denizde yüzmek özgürlük ve rahatlamak için mükemmel,tam bir terapi gibi.Hele dalmak..

Havuz da ciddi ciddi yüzmek için,denizde her stil ve okadar rahat yüzülmüyor.

2|0
    0|0
  • Havuzda ve Nehirde.

1|0
    0|0
  • Deniz başkadır.Eğer okyanusa gidemiyorsan Denize gideceksin arkadaş.

1|0
    0|0
  • cevabım B ama toprakta yüzmek dah iyi :)

1|0
    0|0
  • denizde yoksa havuzda . nehırde gölde falan yuzmem ben sakat işler onlar :)

1|0
    0|0
  • deniz ama ege denizi olacak ben bir akdenizli olarak cünkü bizim buyralar cok tuzlu hele de bodrum gibi bi yerin denizi koyu olacak turgutreis :D

1|0
    0|0
  • Okyanus

1|1
    0|0
  • deniz tabiki...hayatımda gördüğüm en güzel deniz izmir-çeşme olursa bide..

1|0
    0|0
  • iddia etmiyorum ama bu yaz kimse denize giremeyecek.israil ramazana kadar iranı vuracak iranda malatyayı vuracak.böylece bu yaz savaşa istemedende olsa gireceğiz.bu sene kan denizi senesi olacak. zevki sefayı unutun. :-(

1|0
    0|0
  • Dağ bayır.

1|0
    0|0
  • benimki de her zaman deniz ya.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    53

Kızlar Ne Diyor 45

• deniz

havuz sevmiyorum, nehir olarak bir tek manavgat ırmağında yüzdüm ama buzzz gibi bir suyu var yazın ortasında titretiyor sevmiyorum

1|0
    0|0
  • denizi daha çok seviyorum ama pek fırsat olmuyor en fazla 1 hafta.

1|0
    0|0
  • Deniz

1|0
    0|0
  • Deniz.

1|0
    0|0
  • havuz...

denizde vucuduma yosun falan bişi değince hem tiksiniyorum hem korkuyorum...

1|0
    0|0
  • Deniz ağvayı seviyorum

1|0
    0|0
  • Nerde yaz geliyo yaa havaya bak buzz gibi.

Bende her zaman deniz, deniz gibi temizi yok havuzlar inanılmaz yapay ve pis geliyor bana.

Kendi özel havuzum olursa o ayrı tabii :D

1|0
    0|0
  • ben de deniz de yüzmeyi tecih ederim.. klorlu havuz sularını hiç sevmem. denizin o tuzlu kokusu insanı çeker :)

1|0
    0|0
  • Havuz

1|0
    0|0
  • yüzmek için güzel ve kalabalık olmayan bir havuz ideal. ama arkadaşlarımla eğlenmek istiyosam tabiki plaj ve dalgalı olmayan bir deniz. çabuk derinleşen yerler tercihimdir. iskelesi falan olsa atlasak hoplasak zıplasak.

1|0
    0|0
  • Deniz.

1|0
    0|0
  • Denizzzz :)

1|0
    0|0
  • biziim dere de :)

1|0
    0|0
  • Deniz kesinliklee kafan ufacikkkkk kalana kadar acilacaksin kimsecikler olmayacak sahane :) havuzu sadece aquapark icin severim

1|0
    0|0
  • Deniz.

1|0
    0|0
  • illa ki deniz hep denizzz

1|0
    0|0
  • Denizde yüzmeyi çok severim çok da özledim yaz gelsin artık :)

1|0
    0|0
  • deniz deniz deniz ve yine denizzzzzzzzzz

1|0
    0|0
  • havuzları tuzlu olmadığı için daha çok severim ama hijyen açısından pek uygun olmuyor deniz ise daha temiz ve suyun kaldırma kuvveti daha yüksek o yüzden deniz :)

1|0
    0|0
  • tehlikeli sularda:D:D havuz ve ya deniz tercihim

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    25
Yükleniyor...