İzin gününüzdür, evdesinizdir, anneniz temizliğe başlar... :)

Sizdeki annelerde böyle midir :)) kızım şuranın tozunu da sen al bakimmm :))

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• sabahın köründe çalışan elektirk süpürgesinin fişi birincide çekilir, ikincide kesilir :D

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bi keresinde kalkıp şarteli indirmiştim..

öglene dogru kalktım ve kaldırdım..

1|0
    0|0
  • elektrik süpürgesi, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve televizyonun aynı anda çalıştığı saatler : (

2|1
    0|0
  • Temizliği ben yaptığım için sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • kasıt var olayda ama sorsan o gun temizlik gunudur kandırmaca tamamen yardım almak için:D

1|0
    0|0
  • Eşya muamelesi yapıyorlar adama.. Ayaklarını kaldır ! Altını süpürdükten sonra şuraya geç ! Kaçmayı tercih ediyorum bu anlarda evden..

1|0
    0|0
  • kızları bilmemde erkek evdeyken temizlik yapılması çok kötü.bir an önce gitsede akşama kadar gelmese gözüyle bakıyorlar adama

1|0
    0|0
  • Evet olabilir ben yaparım erkek olmama rağmen her yeri temizlerim bunda utanacak sıkılacak bişey yok.

1|0
    0|0
  • en sinir olduğum şey. tv izlerim önüne geçer. süpürgenin sesi bi ayrı gelir. şunu getir bunu getir falan sıkılırım. ama bazende bende temizlik yaaprım annemle yardım ederim :)

1|0
    0|0
  • sağı solu temizle uyuşuk olma:D

1|0
    0|0
  • Gelir odanı temızler ah ah..

1|0
    0|0
  • bana sadece,sen kendi odana dikkat et yetr der ):)

1|0
    0|0
  • o zaman kahvaltından sonra dışarıda soluğu alacaksın :)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle annelerin coğu boyledir. Zamanlamada mukemmeliyet diyorum ben buna :D "ayaklarını kaldır altını alıcam yavrum" gb gb gb :D

0|0
    0|0
  • :)) hiç öyle şeylerle işimiz olmuyor ki zaten bekar evindeyiz orayı da ablanın birisi gelıyor hafta da ıkı gun temizliyor gidiyor :))

1|0
    1|0
  • Pazar günlerim zehir oluyor.

0|0
    0|0
  • rahat vermezler asla bilirim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Benimki de aynen öyle :((

1|0
    0|0
  • izin günüm temizlkle geçer zaten Allah'ın emri

1|0
    0|0
  • Ayneeeen kahvaltıdan sonra temizlik :// Mutfak kavgası bile yapıyoruz kardesimle, bulasıkları sen yıka hayır sen falan :))

2|0
    0|0
    • Aynen ya birimiz sofrayı topluyo ya da bulaşıkları yıkıyo :D

• Benimki çok inatçı genelde pes eden ben oluyorum :D

• Temizlik yapacagini bir kaç gun onceden soyler ona gore bende kendimi ayarlarim. Ama genelde evde yalnizken temizlik yapar :) Benden hayir yok gibiii :)

1|0
    0|0
    • baskasi yapinca ici rahat etmiyormus kendisi yapmasi lazimmis genelde evde kimse yokken yapiyor :)

• ee yapıver ne olacak. Bizim evde genel temizliği annem yapar ortalığı ben toparlarım bu illa hafta sonu olması gerekmez okuldan erken geldğimde bile yaparım.

1|0
    0|0
  • Napsın kadıncağız kırk yılın başı bulmuş seni yazık :)

1|0
    0|0
  • kendime zor bakıorum işim yok bide evi temziliyim :))) yatagıma dokunmasın isterse boya yapsın :D

1|0
    1|0
  • Temizlik işlerine karışmıyorum.

1|0
    0|0
  • annem bana yaptirmiyor

1|0
    0|0
  • Onun olduğu günler genelde evden kaçıyorum.

1|0
    0|0
  • hiç dokunmaz annem bana ızın gunlerımde.

1|0
    0|0
  • Benim izinli olduğum gün annem çalışıyo o yüzden sorun yok :D

1|0
    0|0
    • ama ben genelde toz alırım, allem eder kallem eder o mutfağa kardesimi sokarım :D

• kadın geliyor evi temizlemeye ama odama dokundurtmuyorum kendim temizlemeyi tercih ediyorum...

1|0
    0|0
Yükleniyor...