Hiç evden kaçtınız mı?

Hiç evden kaçtınız mı? Ailenizle yaşadığınız en kötü sorunda ne yaptınız? Ya da çok kötü bir sorun yaşasanız naparsınız?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• bodruma kaçmıştım.

fareler baktım horon tepiyo

eve gitmek zorunda kaldım

gitti bütün kuğulluk asdfşkjmdn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evden kaçmak sayılmaz ama kuzenimle cafeye gitmek istedik sorduk izin vermediler bizde kaçtık gittik eğlenip döndük haberleri bile olmadı :D

0|0
    0|0
  • Çocukken kaçacam diyip duruyordum. Bir ara annem birkaç eşyamı poşete doldurdu postaladı evden dışarı. Bir süre asansörün orda oturduktan sonra eve girdim. O günden sonra kaçmayı bile düşünmedim.

0|1
    0|0
  • Eğer ailede dayak yemiyorsanız ya da size zarar vermiyorsalar ( tabi bu şunu giyme şunu yapma anlamında değil ) bunun hariçinde kaçmak *dır .

0|0
    0|0
  • Ergen olduğum bir dönemde kaçtım evet ..

0|0
    0|0
  • 8-9 yaşlarında kaçmıştım. oda zorla dişçiye götürecekler diye kaçmıştım. ama hemende yakalandım.:D

0|0
    0|0
  • yasadm hci ktu bir durum

0|0
    0|0
  • evt kocaya kaçtım tv gazetelere bile cıktımmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç kaçmama gerek olmadı, istediğim zaman çıkarım dışarı kimse karışmıyor. Sorun yaşayıncada hiç evden kaçmadım. Neden kaçiyim? Kendi evim olana kadar burası benimde evim.

0|0
    0|0
  • kaçmaya gerek duymadım .. :/

0|0
    0|0
  • İlkokuldayken yazın öğlen dedem beni uykuya yatırmasın diye kaçmıştım evden. Ama beni yakaladı ve uykuya yatırdı.

0|0
    0|0
  • ergence bir hareket

0|0
    0|0
  • gir odaya kapat kapını en kötü bir haftaya eskisi gibi olur

0|0
    0|0
  • kacmadım

ama kacırttım

0|0
    0|0
  • tam kaçacaktım ki dedim ki '' olum nereye gidecen lan otur oturduğun yerde

0|0
    0|0
    • Sen neden her sefernde yeni hesap açıyorsun? Banlıyorlar mı, niye banlıyorlar?

• banned yiyorum yaw :/

Yükleniyor...