Yardım lütfen :(şu oğullarını aslında düşünmeyen gamsız 2 yuzlu kayınvalideler

aslında 3 gun yemek istemese vermek aklına gelmeyen..sabah uyanıp yuzunu bile gormeyen bir anne..ama ne hıkmetse ben ne desem ne yapsam aynısını yapıyor soyluyor bukadar rolcu kıskanc bir kadın gormedım..nasıl davranmalıyım evli bayanlar onerınız var mı ben daha nısanlıyım bu durumun önune nasıl gecmelıyız nısanlım nasıl bir tutum sergilemeli bazen hiç çekilmez oluyor kayınvalidem:(((

Güncellemeler:
oğlu anneme anneler gununde hedıye aldı dıe bır hafta ogluna yemek vermeyen bı anne benım kayınvalıdem ben kıskanmıorum herkesın yerı ayrı o aılesı ben esı olucam kadın bunu kabullenmıyor oglumu benden koparmasın dıyıp duruyor arkamdan oğluna duskun ımajı verıp merhametsız bı anne ıste ben ım sucum ne oglunun benı sevmesii mi

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Takma kafana.

0|0
    0|0
    • Tşkederm değişmezmi

• Bence değişmez ben teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• farkındaysan şu an sende müstakbel kocanı kaynanandan kıskanmaktasın geleceğin ondan daha parlak olacak iddiaya girelimmi :D

0|0
    0|0
  • Bu nasıl soru yahu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah sabir versin.. Sen bence yinede saygini bozma altan al yoksa nisanlinla araniz acilabilir

0|0
    0|0
  • umarım kadın senden kurtulur potansıyel olumsuz yaklasımı olan bı gelin adayısın

0|0
    0|0
    • bak en doğru cevap brda

• teşekkürrler cok kızıyorum evlenip erkegın annesının her yaptıgı batıyo bu gelinlere o kadının yerıne bı koyun kendinizi o kadar büyütüyo o yaşa getırıyo sora gelın arayı sogutmaya calısyo erkegı yataga almamakla tehdıt edıyo vs

Yükleniyor...