Özel bir gücünüz olsaydı gücünüzün ne olmasını isterdiniz?

KS üyeleri sizlere çok güzel bir sorum var ? Arkadaşlar eğer özel gücünüz olsaydı gücünüzün ne olmasını isterdiniz ?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• çok güzel dediğin soru şimdiye dek 5347354364 kre sorulmuştur :D

0|1
    0|0
    • baktım karşıma çıkmadı böyle bir şey peki şeker ve şakacı kız senin ne gibi gücün olsun isterdin sınırları zorla bildiğimiz olmasın bilmediğimiz aklımıza gelmöeyen bir şey söyle :D

• hımm sonunda marifetini kullandın şeker kız evet bu daha iyiymiş teşekkür ederim bu güzel yorumun için tatlım :))

• bana tatlım şeker kız ve türevlerini kullanmazsan sevinirim.

• Telekinezi...

0|1
    0|0
    • internete baktım ama mben bundan bir şey anlamadım bunun anlaşılır kısa bir tanımı yok mu ya :D

• telekinetik var herhalde insanı dokunmadan sağa sola fırlatma ayrıca bakınız mortal kombat ermac ve kenshi moves

• bunumu demek istediniz link

• görünmezlik olurdu kesilikle..:))

0|1
    0|0
    • sende geriden geliyorsun yani başka bir fikrin yok mu daha ilginç peki kimsenin aklına gelmeyecek türden :D

• iki tane güç vardı biri buydu vazgeçmek zorundayım sizden dolayı ne kadar çok istiyen varmış bunu :D

• mümkün olsa da kullansak keşke :D

• görünmez olmak isterdim

0|1
    0|0
    • sende tam istediğim cevabı vermişsin bende istiyorum bu istediğim ikincisiydi düşünceleri okumak ve görünmez olmak sen sanırsam sana bir sır vereceğim dizisini izliyorsun :))

• GORUNMEZ olmak :D

0|1
    0|0
  • düşünceleri okumak isterdim

0|1
    0|0
  • hayattan zevk almayan insanları düzeltmek

0|1
    0|0
    • enteresan harika bir güçmüş ilk önce benden başlayabilirsin işe yorumun için çok teşekkür ederim tatlım :))

• ilk önce bu gücümün olması lazım :)

• evet çok haklısın bizde zaten hayal peşinde koşuyoruz öyle ya :D

• insanların aklından geçenleri öğrenmek

0|1
    0|0
    • tam istediğim cevabı vermişsin bende istiyorum aynısını :D

• kader be canısssss

• benim kafam durdu artık hiç bir şey söylryrmiyorum kadermiş oymuş buymuş :D

• görünmez olmak isterdim :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• harbiden çok güzelmiş kardeş.

bu arada özel gücümün yıldırıma dönüşebilmek olmasını isterdim.

0|1
    0|0
    • Ben teşekkür ederim efendim bu güzel cevabınız için :))

• bak sen böyle dedikçe benim ilgimi daha da çok çekiyor :D

• keyfine kalmış bir tercih.

izlersen bişey kaybetmezsin,hayal dünyan genişler,ilginç şeyler öğrenirsin.japon kültürü,yunan mitolojisi,japon mitolojisi.az çok kafanda birşeyler oluşur :)

• ula hakkaten güzel soruymuş :))) buradaki bütün gizlilerin aslında kim olduğunu öğrenmek gibi bir gücüm olsaydı iyi olurdu :))

0|2
    0|0
  • rüyalara girmek :)

0|1
    0|0
  • zihin okumak isterdim. İnsanların benim hakkımda gerçekten ne düşündüklerini bilmek isterdim,bu sayede daha tedbirli oldum. Bu devirde kimseye güven olmuyor çünkü ./

0|1
    0|0
    • yani düşünce okuyabilmek güzel bende istiyorum bunu evet dediklerinde haklısın ama ondan sonra o kişiden intikamımı alırım zaten yapacak tek şey ortamda onu çok fena yapıcaksın herkesin içinde :D

• istediğim her hatunu 2 dk içinde tavlayabilmek... :) :P

0|1
    0|0
  • beyın okuma gucu

0|1
    0|0
    • sende düşünceleri okuma diyorsun sizden dolayı bu güçten bende vazgeçtim ya :D

• Görünmez olmak isterdim, soyulmadık yer bırakmazdım.

0|1
    0|0
  • iyiki yoktu :D anasını ağlatırdım ortalığın :S

0|1
    0|0
  • Işınlanma gücüm olabilse güzel olurdu heryere ışınlanmak güzel :)

0|1
    0|0
    • ışınlanmak bu da güzel araba otobüs uçak ne uğraşacam ya istediğime yere gidebiliyorum paris diyorum ordayım ingiltere diyorum hopp buradayım :D

• Aynen öyle sevdiğin insanla mesafeler mi var anında kalkıyo mesafeler yanındasın :)

• öyle ya gerçektende harika olurdu :))

• wolfverine gibi iyileşme gücüm olsun isterdim

0|1
    0|0
  • geçmişe gidebilmek =)

0|1
    0|0
  • insanların ne düşündüğünü beyni okumak veya beyini ele gecirip istediğini yaptırmak

0|0
    0|0
  • cok cok hizli ucmayi

0|0
    0|0
    • enteresan bir cevap oldu bu bak hiç aklıma gelmemişti :D

• her yere gitmegi istiyorum ama cok para lazim buda yok o yuzden boyle bir seyi isterdim

• istediğim süper gücü elde etme gücü

0|0
    0|0
  • birinin ensesine şaplak atınca ona altın sıçırtma gücüm olsa nasıl olurdu merak ediyorum :)

0|1
    0|0
  • epilasyon özelliğim olsada istenmeyen tüy kalmasa :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...