İdealinizin gerçekleştirmek için uğraşır mısınız?Ve bu konuda ne kadar takıntılısınız?

Gençler Şu an 3.sınıf diş hekimliği öğrencisiyim 2 sene sonra uzmanlık sınavlarına giricem ve sadece Ortodonti istiyorum.En yüksek puanıda isteyen bölüm o.Ben bu konuda takıntılıyım Orto olmazsa tercih yapmayı düşünmüyorum diğer uzmanlık alanları tutsada.Peki siz olsanız ne yapardınız bazı arkadaşlar şimdi başka bölüm gelse orto gelmedi diye bir daha mı giriceksin sınava diyorlar.Siz ne yapardınız buna benzer bir durumda olsanız

• Hedefimin peşinden koşardım.
    60% (3)100% (2)71% (5)Oy Ver
  • Elde olanı riske atmazdım neticede uzman olucaksın bir dahaki sınavda belki o bile gelmeyebilir
    40% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen elinden geleni yap hangisini başarırsan onda ilerle bence diğer bir sınavda o istediğini yaparsın saçma bir cümle oldu ama :D:D

0|0
    0|0
    • Şöyle bir avantajımda var benim fakültemde benimle yaşıt çok az adam var genelde herkes 2. senesınde gelmiş 1 sene daha fazla dusa calısıp kazanamazsam buradan telafi etmek mantıklı degıl mı 30 sene neticede onun uzmanlıgını yapıcam

• O konu hakkında pek bilgim yok. Eğer çok istiyorsan yap engel değil :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ben hep ideallerimin peşinden koştum belki biraz zaman alıyor olabilir ama sonunda ben kazanıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim de takıntılı olduğum tek taraf ideallerimdir.

Bence doğru yoldasın .

Başarılar dilerim ,umarım dilediğin şekil de olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...