Sizce Türkiyede Oynamış En Büyük Futbolcu Kim?

Sizce Türkiyede Oynamış En Büyük Futbolcu Kim? Yerli Yabancı Fark Etmez Sizce Kim?

Güncellemeler:
cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler hanenize +1 er puan eklenmiştir :) bu arada merak edersiniz belki bence HAGİİİİİ :)

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 15

• Drogba yabancı,Metin Oktay yerli.

0|1
    0|1
  • Kalıcı iz bırakmasa da guti diyorum. Guti şurada, guti burada, guti şunu yaptı, guti bunu yaptı diye milyon tane haber yapmasaydı şerefli(!) basınımız, adam 2. baharını yaşayabilirdi. Asist makinesiydi. Ama hagi, alex ve quaresma da iyi adamlardı. Sen devam et en iyisi hacı, ben kararsız kaldım da biraz :)

0|1
    0|0
  • Şimdi neye göre soruyorsun. Türkiye'de Futbol oynamış başarılı olmuş mu yoksa Türkiye^de iyi olmasa da kariyeri güzel olan mı?

Bana sorarsan; En başarılı olmuş Hagi'dir. Tam gözden dştüğü sırada Galatasarayı tek başına sırtladı aldı götürdü. Alex'de çok başarılıydı ama büyük maçlarda fazla sırıtmadı bence. Full istikrar sağlayan Drogba var birde. KAriyer olarak da Roberto Carlos,Guti,Sneijder,Anelka sayılabilir.

0|1
    0|0
    • bunların hepsini bir araya getirse bide haginin kariyerine laf söylemek biraz mantıksız olmazmı hem barca hem realde oynaması yeterince kariyerini göstermiyormu?

• Zaten Hagi gibi hiçbiride olamayacak bunu unut! O bir kere öyle oldu. Şansımız vardı ve olağanüstü başarılı oldu. Her geleni Hagi ile kıyaslamak büyük bir hata ve ona saygısızlık. Ve bir de Anelkanın bonusu diye gelen ve bu içlerinde yalnızca tek onun Dünyada yılın Futbolcusu seçilen Riberry var. Hagi,Sneijder ve Carlos da aday gösterildi ama alamadı diye hatırlıyorum.

• işte ribery en büyük örnek geldi adam yarım sezon durmadı hemen kaçtı gitti şimdi dünyanın en iyisi seçilecek belki bu kafayla trilyonluk eşekler daha çok gelir buraya

• Roberto Carlos

0|2
    0|0
  • Hagi,kariyer olaraksa Drogba,Anelka,Sneijder,Guti,Popescu,De Boer.

0|2
    0|0
  • hagii

0|1
    0|1
  • kariyer olarak ROBERTO CARLOS

0|2
    0|0
  • yabancı olarak hagi

Türk olarak Hakan Şükür.

0|1
    0|1
  • metin oktay link

0|1
    0|1
  • bence Hagı

0|1
    0|0
  • ortega, anelka, roberto carlos, de boer

0|2
    0|0
  • ...10...HAGİ...

0|1
    0|1
  • Taçsız kral Metin OKTAY...

Büyüklüğünü o zamanın feneri bile kabuk etmiştir...

0|1
    0|1
  • Ribery.. Türk olarak Sergen YALÇIN...İzleme şansım olmayanlar hakkında yorum yapmıyorum..

0|1
    0|0
  • bir Fenerbahçeli olarak Alex ve Hagi diyorum ikiside dönemlerinde efsaneydi ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...