Sadece düşünün lütfen ....

Bi kız düşünün. 18 yaşına kadar hiç sevgilisi olmamış. Çünkü kimsenin onu sevmeyeceğini düşünmüş.sebebi ise babasından bile sevgi görmeiş olması.babam beni sevmezken başka bir erkek niye sevsin ki diye düşünmüş.sonra biri çıkmış karşısına inandığı herşeyi yerlebir etmiş.ona değer veren ilk erkek olduğu için o kız için bambaşka biri olmuş.çok bambaşka.sonra oda değişmiş diğerleri gibi.değer vermemeye sevmeme başlamış.şimdi o kız napıcak? nasıl unutucak ? nasıl sevileceğine inanacak?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki değer vererek. Bu kız madem duyguları yüzünden zarar görmüş, artık zekasıyla hareket etmesi gerekecek. Söyle o kıza zihnine ve ruhuna kadar işleyecebileceği bir erkek bulsun kendine. Sevmeye başlasabile azar azar koklatsın sevgisinden. Ama zeki olsun, ortamcı bir delikanlının tezgahına gelmemeye baksın. Ve birde ona söyleki erkeklerden nefret etmesin. Çünkü tüm erkekler kötü değildir. Sevmeyi bilenleride vardır.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• sevildiği zaman o duygunun bir ömür sürmeyebileceğini bilmelisin.bunlara alışık olmalısın.ve kendinden başkası gibi bahsetmemelisin

1|0
    0|0
  • Sevileceğine inanmaması daha iyi.. Sevildiğinde zaten hemen çakıyor köfteyi.

Kız bişi yapmayacak, Okul- Eğitiminde başarılı olacak, İşinde kendini geliştirip Kariyer yapacak, Yaşı 30 olduğunda 5-6 bin dolar maaşı olunca Erkekleri istediği gibi oynatacak.

1|0
    0|0
  • içinde sevgi açlığı var. bu seni daha kolay aldanır hale getirir. tek şansın akıllı davranmak. çok gençsin. tecrübeler insanı olgunlaştırır. hayatının ileriki dönemlerinde çok faklı sevgiler keşfedeceksin. çocuklar mesela. uğruna canını hiçe sayabileceğin tek varlık. unutma canın kadar değerli olan, sadece ÇOCUKLARIN dır. kimseye gereğinden fazla değer verme.

1|0
    0|0
  • unutmayacak çünkü ondan ders alacak. Daha yaşınız küçük, insan büyüdükçe kriterleri değişir, beklentileri azalır vs. Siz sadece sırtınızı dayayabileceğiniz, sizi sevecek bir arkadaştan başka birsey istememişsiniz anlaşılan.ve ilk aşkı tatınız. 2.si de olacak ama ilki gibi olmayacak çünkü ilki her zaman güzeldir. ilki insanı kalıba sokar, sınırlarını çiçer insanın, size şekil verir.. Bundan sonrakilere örnek olur. Ne istediğinizi, nasıl davranacağınızı, nasıl konuşacağınızı öğretir. Duygularınızdan önce mantığınızın öne çıkmasını sağlar, mantığınıza yatınca duygularınızı öne çıkarar ilk aşk :) üzülmeyin. Erkeklerin çoğu fırsatçıdır. Size tavsiyem kendinizi kullandırmayın asla. Madem babanız sevmiyor, elin oğlu elbette sevmez. Zaten seven olsa evlenir ki o da zamanını bekliyordur elbet ;) saygılarımla

0|0
    0|0
  • "Bir erkek sevmedi diye tüm erkekler sevmeyecek." düşüncesi kadar saçma bir düşünce görmedim.

0|0
    0|0
  • bence bu kız şansını başkasında denicek unutamıcam ayağı yapmıcak yenisini bulunca aklına bile gelmicek hayatı artık çokta fifi olucak

1|0
    0|0
  • Beyler eller havada düşünün.

0|0
    1|0
  • başka biri daha daha fazla değeri verebilir

0|0
    0|0
  • boş ver hacı abi keyfine bak takma

0|0
    0|0
  • Zaman herşeyin ilacı merak etme.

0|0
    0|0
  • öyle kız kaldıysa benim karşıma neden çıkmıyo ya :(

0|0
    0|0
  • ne kadar sure gorustunuzz

0|0
    0|0
    • 15 ay

• Onun değişmesi ilgisiz olması sevgi göstermemesi

• dııorm ya hayatına ole ınsanlar gırıcek kı gerı dondugunde sadece gulup gecedeksın

Kızlar Ne Diyor 1

• şöyle, ben olsam ergenliğimin geçmesini beklerdim. sonra babam beni seviyor mu tekrar gözden geçirirdim. sonra duruma göre yeni ilişki tipleri geliştirirdim.

0|0
    0|0
    • Ben ergen değilim ki.yaşıma bakarak öyle diyosun belki ama yaşadıklarımla çok olgunlaştım ben

• bazen yaşadıkların yaşıyacaklarının yarısı bile olmadığını anlamaktır ergenlik ...

• hello my dearç.

Yükleniyor...