Kavga izlerken n n ?...

arakdaşlar dıyelım kavga var ve ızlıyosunuz ? kadın kavgasımı yoksa erkek kavgasımı tercıhınız ?

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• fark etmez ki ^,^^^

1|0
    0|0
    • herturlu ızlerım dıyosun

• kızım görüp görebileceğin en güzel kavgayı ben izledim ^.^^

ablamlarda kalıyodum karşılarındaki düğün salonunda kavga çıktı

ama varya bir gör polisler cop larla ötekinler bıçaklarla üf üf üf

• ufff süperr düğün iki taraf birbirine girdi demekkk.. bıçaklar he.. vurulan oldumu :) kan falan super izlemissin yaaaaa canm çekti videoya alsaydınya ızlerken

Erkekler Ne Diyor 19

• illa bir tercih yapılacaksa sallanan memeler iyidir.ama ikisinide merakımı giderecek kadar izler işime bakarım

0|0
    0|0
  • kavga eden kadınlardan tiksiniyorum elimde değil.

0|0
    0|0
  • çekirdek alıp izlerim kız kavgası ise erkek kavgası var ise ayrılan diye araya girer önüme gelene patlatırım.

0|0
    0|0
  • ikiside hoş bir şey değil bence. aynı şeyleri bizlerde yaşayabiliriz. o yüzden izlemektense önlemeyi tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Kavga çağdışı bence, ben her ikisinide izlemem. Zaten kavga gördüğüm yerden hemen uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Amaaan sağlıklı olsun da kadın erkek farktmez oturur izlerim :D

Tanıdıksa direk dalarım.

Benim olduğum yerde kavga yeni çıkıyorsa muhtemelen ben çıkartmışımdır. Dolayısı ile kavganın içinde olduğumdan izleyemem :D

Söyleyeceklerim bu kadar :D

0|0
    0|0
  • kadın kavgası olsun,saç baş yolsunlar,birbirlerinin kolunu bacağını ısırsınlar,bide bol bol frikik oluyor kadın kavgasında :) bacak popo göğüs oyy oyyyyyy

0|0
    0|0
    • :)) aıleee kavgasıı

• ıyı o zaman şöle aıle kavgası olurda ınş ızlersın

• ekle beni özelden yazayım detayları ,aile kavgasının :))

• Çekirdek varsa farketmez

0|0
    0|0
  • kadın kavgası iyidir

0|0
    0|0
  • Erkek kavgası her zaman daha favorimdir. Hele gurup kavgasıysa daha bomba oluyor :)

0|0
    0|0
    • :) trafıktee

• izleee tabı ya :) ızlerken cok guzel oluyo orda yıyolar bırbırını sen tepkısız ızlıosun bazen delılıyolar etrafada çatıolar ne ızlıosun be dıyee :D

• Yani şu yurdum gençleri kadar kavgası komik olan insanlar yok sanırım. Buradada işler aynı anlattığın gibi yürüyo. Bide bir ton dayak yedikten sonra "ben adamın aklını böyle alırım" diyenlerde vardır ki, candır cannn :D

• erkek kavgası bir müddet sonra sıkar ama kadın kavgası izlemek acaip bir şeydir çığlıklar saç yolmalar tokatlar wooowww :D :D

0|0
    0|0
    • :) özelıklı kadınların annemız yasında olanların yanı :D

• İnsanin basina ya merakdan ya ... Gelir

merakli insanlara alerjim var

0|0
    0|0
  • Kadın kavgası mükemmel oluyor çok komik, ama işte lisedeyken olmuştu en son, Sonrada denk gelmedim.

0|0
    0|0
  • izlememeyi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • tanıdık yoksa kavgada farketmez kız erkek ama tanıdık varsa o kavga kısa surer dagıtırım dırek :)

0|0
    0|0
  • Kavga etmesinler sevişsinler fakat erkek erkeğe bir zahmet sevişmesinler manzara iğrenç olur

0|0
    0|0
  • kadın kavgası eğlenceli oluyor :D

0|0
    0|0
  • kavga cıktığı zaman ben dayanamıyorum.kavga eden herkesi dövüyorum.dağılın a.q dağılın :)))

0|0
    0|0
  • İlk vuran kazanır sana,bu kadarını soylim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kavga izlemem

0|0
    0|0
    • neden ?

• Saçma derdimin adı ne oturup kavga izeyeyim başka işim yok mu? İzleyeni de anlamam

• erkek ben biraz erkek ruhlu oldugum için bayılırım böyle şeylere özellikle yumruk atıyorsa uçan tekmede varsa tadından yenmez lsahdlkadg

0|0
    0|0
    • :) tabıkıııı yumruk yumrugaa erkek kavgası ızlemek candır :)

Yükleniyor...