Nereden Nereye ? Ne oldum demeyeceksin arkadaş !

Bundan 1 yıl öncesine kadar hangi erkeğe sorarsanız sorun sayacağı ilk 5 kadın arasında mutlaka Angelina Jolie de vardı. bugünkü hali ise eskilerin deyimiyle ne oldum değil ne olacağım diyeceksin sözünü bir kez daha hatırlattı resmen.

Eski Hali:

google.com.tr/search?q=angelina+jolie&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Rea3UvGFBoX-ygPapILwCA&sqi=2&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1241&bih=600

Yeni hali :

yabanciunluler.mynet.com/galeri/unluler/yabanci-unluler/angelina-jolie-zayifligiyla-korkutuyor/136/2268859/

bugün ben çok güzelim diye diğer insanları hor gören bayanlar yarın sizin de böyle olmayacağınızın garantisi var mı ?

ne düşünüyorsunuz ks camiası bu hususta?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• İyide kadın hala güzel. Geçirdiği sağlık problemi sebebiyle zayıflamış olması kadını çirkinleştirmemiş ki.

0|0
    0|0
    • sadece yüz güzelliği olarak bakma olaya... bir bütün olarak düşünerek konuyu açtım.

• kadının vücududa güzel. ben linkte herhangi bir çirknlik göremedim. kolları zayıflamış alt tarafı.

Kızlar Ne Diyor 1

• güzellik gecicidir.bilmiyomusun.

0|0
    0|0
    • yazının tamamını okumadıgın şu yazdıgından belli... sırf yorum yapmak için yazmadan okumayı akıl etseniz memnun oluruz.

"bugün ben çok güzelim diye diğer insanları hor gören bayanlar yarın sizin de böyle olmayacağınızın garantisi var mı ? "

yani güzellik geçicidir evet ve bununla övünen zavallıların sonu da budur. bu bir örnektir demeye getirmişim. keşke biraz okusaydın...

• okudum salakmıymda okumadan cevap yazaym.sen cevabımi anlamamişşin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kadinda guzellik 15 yil anca ona goe hayirlisini nasiplerini arasinlar (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...