Neden bu kadar basit bu kız

Çok güzel ilişki yaşa, zor günlere düş, sebepsiz yere ayrılsın. 6 ay boyunca peşinden koş, dursun dursun sizi arasın ümit versin. Sonra 1 gün tam dönecek galiba derken siz onun herşeyini açığa çıkarın. Sizden başkası için ayrıldığını, onla yattığını, ondan ayrılıp başka biri ile birlikte olduğunu, daha 2. haftada onu evine davet edip yattığını v.b.. Bunları ispatları ile onun yüzüne vurun.. Sonra bir anda kıymete binin. Dön demeler, gel hemen isteler, çocuk yapalımlar, sözünden dışarı çıkmayacamlar, sana köpek gibi aşığımlar, kendime kıyacamlar v.b.. Ben 6 ay boyunca başka kızın elini tutmamışken, ne bu.. Bir de utanmadan beni yedekte bekletmeler ve tüm bunları bilmeme karşın hala seni seviyorumlar..

Bu kız niye bu kadar basit? Yaşanan onca güzel seneler yalanmış.. İnsan ona üzülüyor.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• O baskasina gidecekse birak gitsin kendini kaybetsin eger bigun geri donmek isterse sakin affetme o da olumu yasarken ogrensin...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• arkana bile bakma git. dönsen bıle bundan sonrası ıcın ne kadar guneveneceksın kı. dün yapan bugun yıne yapar. başka ıyı bır kız bul arkadaşım bakma ardına git

0|0
    0|0
  • bence mhatab olma dengesiz bu kız

0|0
    0|0
  • Affetme mecburiyetten yaninda 6 aydır neredeymis

0|0
    0|0
  • değmez bence vur tekmeyi gitsin

0|0
    0|0
  • hemen kıza telefon açıp soruyorum.