Insanların size basit ve ucuz duygularla yanaştığını hemen anlayabiliyor musunuz ?

Dost yahut sevgili her iki kavramında sevgisine şu zamanda inanmak zor

Fakat insanların bir çırpıda Size hangi amaçla yaklaştığını tahlil edebiliyor musunuz ?

Gizlim sen de bu kez gönlünce yaz :)

Tatlı geceler gençler...

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu zaman, bu nedenle de belli etmiyorum direk. Çünkü sonunda kendilerinin söylemelerini tercih ediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ülkenin yarısı yalaka

1|0
    0|0
  • insanlar şerefsizliği o kadar kamufle ediyorlar ki artık meslek haline getirmişler anlamak ne mümkün kokusu sonradan çıkıyor

2|0
    0|0
  • Hemen hemen evet şöyle ki: yalnızken ve toplum içindeki konuşmasına ve hareketlerine bakarak. Tabii sevgili olunca işler zor göremeyebiliyor insan ama tecrübe ederek sevgili üzerinde de fark edebildiğimi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Çok çabuk anlarım. Yani benden beklenilen ilgilinin menfaatmi, yoksa sevgi ihtiyacımı veya ilgi manyaklığından dolayı olduğunumu rahatlıkla farkedebiliyorum. Yıllarca insan okuma sanatı üzerince calıştım hep ...

1|0
    0|0
  • kimseye %100deger vermem hatta gerektiginden bile az veririm..

daha sonra iyi olmuş kötü bişe yapmış yanlış gözle bakmış falan filan koymaz yani :)) kafasına göre takılsın tüm arkadaşlarım , buradan hollandadaki teyzemlerede selam göndermek istiyorum :))

1|0
    0|0
  • Anladığım oluyor anlamadığım oluyor. Öğrencilik hayatımda daha kolay anlıyordum.

1|0
    0|0
  • Gomlek meselesi... Kendi kalibremin üstündeki kişileri analiz etmek zor... İnsan hergeçen gün daha zor kaldırılıyor...

1|0
    0|0
  • Hissiyatın dışında tecrubeler daha etkin rol oynuyor..

*Bilmek ıcın alim olmaya da gerek yok; kişi hal hareket ve davranıslarıyla zaten bize ipuçları verir.

2|0
    0|0
  • Evet. Hele askerse bir kutahyali vardi ilk gun kanka diyordu. Ben daha bu adamla muhattap olur muyum ?

1|0
    0|0
  • evet kalp gözüm acıktır

1|0
    0|0
  • tuzak şu ks deki en karakterli ve dobra kızsın sensin bence... cevapların kim olduğunu anlatıyor çunki.. yalnız pro resmini değiştir bak o yakışmıyor işte:)

1|0
    0|0
    • Keşke söylediğin gibi olsam.. :) yine de Sağolasın

• Eğer çıkar veya başka bir amaçla etrafımda olduğunu anlarsam o beni kullanıyor zannederken onu kullanırım

1|0
    0|0
  • tuzak bir soru daha ^.^

gerek sevgili gerek dost, bir insana olan sevgimi sözlerimle değil eylemlerimle göstermeyi tercih ediyorum

gerisi onun anlayışına kalmış ^.^

1|0
    0|0
    • ve tabı soz konusu karsı tarafı anlamaksa ...

benım anlayısıma ^.^

sözlere bakmam yanı, eylemlere bakarım her daim ...

• sezgilerim kuvvetlidir anladığımda acımam tekmeyi basarım

1|0
    0|0
  • Herhangi bir duygu beslemiyorsam anlıyorum. Yoksa anlamak imkansız oluyor işin içine duygular karışınca.

1|0
    0|0
  • yaşadığın tecrübeler bunları daha kolay anlamanı sağlıyor. Hayatına çok kişi girip çıkanlar bunu daha iyi anlar insan sarrafı oluyorlar çünkü :)

1|0
    0|0
  • Bana bir zararı dokunmayacağını hissedersem fırsat veririm (: gönlü olsun..

1|1
    0|0
  • Anlıyorum ve onları hayatımdan siliyorum ... !

Ucuz insanların hayatımda olmasına gerek yok ... !

1|0
    0|0
  • rahatlık ile anlaya biliyorum

1|0
    0|0
  • insan sarrafıyım, kahretsin..

1|0
    0|0
  • anlamıyorum

1|0
    0|0
  • evet çok basit belli oluyo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bazı insanlar bunu saklamakta çok yetenekli olduklarından anlamak çok güç oluyor..

Acemilerin ki de anında anlaşılıyor tabiki :)

1|1
    0|0
  • Anlayamam. Benden kek0Su yoktur.

1|0
    0|1
  • Anlayabiliyorum.

1|1
    0|1
  • İnsan sarrafı değilim, fakat iletişim esnâsında ilgili kişinin bakışları ve içlerindeki ışıltı her şeyi târif ediyor, yine de

"Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yar olur" ...

1|0
    0|0
    • Ne güzel söylemiş gerçekten Yavuz Sultan Selim... :)

• Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağy�r olur

Sadık�ne belki ol �lem de serd�r olur

Y�r olur ağy�r olur serd�r olur dild�r olur. sago kaf kef :):

• Bizim sekreter... Niyeti iyi ama o kadar yapmacık ki olduğu yerden koşarak kaçasım geliyor...

1|0
    0|0
  • Saklamaya çalışsalar neyse..

Bi bakışından bir hareketinden iş tamam.

1|0
    0|0
  • Genelde anlıyorum Allah'a şükür.

1|0
    0|0
  • çoğunlukla anlarım zaten artık sağolsun insanlar astarsızlaştı hemen niyetini belli ediolar

1|0
    0|0
  • Yapmacık insanlar kendilerini hemen belli ediyorlar. Yapmacık gülüşler sahte bakışlar.

Öyle insanların ağzına burnuna yapistirasim geliyor

1|0
    0|0
  • Genelde anlıyorum ama karşımdaki usta bir oyuncu ise anlamak zaman alabiliyor bazen

1|0
    0|0
  • Gözüne bakınca anlarım şükürler olsun :)

1|0
    0|0
  • aynn anliyorum hemen ben eger sevgili amacli yaklasiyorsa direk abi vea krdesm diyorm ki anlasn .d:D

1|0
    0|0
  • Anlıyorum.

Ve böyle insanlara acıyorum, kendileri dışındaki insanları değersiz gördükleri için.

1|0
    0|0
  • evet de çok şükür öyle "insanlar" çok nadir çıkıyor karşıma

1|0
    0|0
  • evet

yağı alınmış light yoğurtlar gibi tatsız

1|0
    0|0
  • Çoğunlukla fark ederim bunu, ama her zaman değil. Bazıları çok profesyonelce oynuyor oyununu. Bir de genelde herkesi kendim gibi sandığım için bunu anlamam zor olabiliyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...