Yakın arkadaşımın kız kardeşi...

Çok seviyorum onu ama o bilmiyor aşkımı ona anlatsam korkuyorum abisiyle aramı bozar 2 abisi var ikiside yakın . Diz abisinin yerinde olsaydınız ne yapardınız kızın tepkisi ne olur sizce? Cok seviyorum onu rüyamda gördüm onu dün ne yapmalıyım sizce?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• anlatma ama yakınlık göster senle konusma sekline bak..sana ilgisi olup olmadıgını anla.eger sana bir ilgisi varsa zaten söylemez fakat yoksa söyleme..

0|0
    0|0
    • Fazla göremiyorum ama tanışıyoruz o okuyo ben calisiyom gerekirse isimi bırakirim onunla ilgilenirim ama nasil yapcam?

• Faceden ekle konusmaya calis ilk önce isten cikip gidersen cok sarkinti olur die dusunur nedenini sorars gördüm ekledim istemiosan sil falan dersin bencr böyle konusmaya calis..

Kızlar Ne Diyor 2

• offf. işin çok zor yaa. üzüldüm valla. ama bu durumda verecek bir aklım yok maalesef.

0|0
    0|0
    • Napardin mesela?

• kızın bilmesi lazım. o da istiyorsa bir yol elbet bulunur. ama dediğin gibi öğrenince tepkisi ters olacaksa zor. yine de ben uygun bir şekilde öğrenirse, istemese bile ters bir tepki vereceğini sanmam. sevildiğini bilmek, seveni istemesen bile güzel bir şey sonuçta. aklı başında, olgun bir kızsa, en fazla kibarca reddedip kimseye de duyurmaz.

• ilk önce aranızdaki ilişkiyi tartıp biç senin hislerin geçiçi değil belli oluyor eger gizliden bir şeyler olursa ve ilerlerse ciddi konum için acıklarsınız ben olsam boyle yapardım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...