Annenizin sözünden çıkmadığınız için karınız sizi boşasa naparsınız?

Annenizin sözünden çıkmadığınız için karınız sizi boşasa naparsınız?

0|0
10|48

En İyi Erkek Görüşü

• Evlendikten sonra ne olursa olsun.. Anne ve diger aile bireyleri bir adim geride kalir.

Ama bunu beceremiyoruz malasef bu yüzdende cok bosanmalar oluyor.

1|0
    0|1
    • Bu yüzden bitti evliliğim.. Umarım birdahaki evliliğim bu zihniyetle yürür. Senin gibi Adamlara ihtiyacımz var. teşekkürler

• hayır yok. verlmş sadakam varmş

• Adina sevindim bir ömür boyu annesinin arasinda olmaktansa sen hayatina yeniden sahip olma cesaretine sahipsin.Cogu kisi bunu yapamadigi icin bir ömür mutsuz kaliyor..

Ancak bosanmanin ilk dönemlerinde biraz sorunlar yasayabilirsin bir tatile cik ve kafani topla.

Erkekler Ne Diyor 47

• Naapsam diye anneme sorarım :/

1|4
    0|0
  • Ailem ile ilgili kararlarda ise hakkıdır, kabullenirdim. Yuva kutsaldır dışarıdan kimsenin müdahalesi olmaması gerekir. Eğer anne, oğluna kendi yaşamı (annenin yaşamı) hakkında isteklerde bulunuyor bu da oğlu ve gelininin yaşamına etki etmiyorsa durumu eşim ile konuşurdum.

1|0
    0|0
  • Böyle bir durumu yaşayamayacağım için bir şey yapmam.

0|0
    0|0
  • Annemle aramdaki mevzulara karışmasına sıcak bakmam tabi ama bende öyle şunun sözünden çıkmam, bunun sözünden çıkmam şeklinde bir insan değilim zaten. Herkesin kendi bir karakteri var kişiliği var. Yönetilmekten hoşlanmam, kimse kimsenin uzaktan kumandalı oyuncak arabası değil.

1|0
    0|0
  • (: çok sert

0|0
    0|0
  • Boşamak istese hani anlarımda

Boşamışsa söyleyecek bir şey kalmamış yeni denizlere açılmak lazım.

Cennet Annenin ayaklarının altında eşimin zaten anneme karşı bir tavır veya harekette bulunmasına izin vermem aynı şekilde anneminde karıma karşı haksızlık yapmasına

Soruyu soran arkadaşım içinde inşallah oğlu ile gelinin arasına girmek zorunda kalmaz

0|0
    0|0
  • bi kere annemin sözünden çıkmamam gibi bir durum olmaz kaç yaşına gelmiş insanım kendi kararlarıma saygı duymalarını isterim beklerim.ne kendi anneme ne de eşimin annesine karşı saygısızlık yapmam yaptırtmam eşimi de seçerken bu konuda beni anlayabilecek biri olmasına dikkat ederim

0|0
    0|0
  • kadın haklı derim

0|0
    0|0
  • Annem başka bir ailenin işine karışmaz. Tavsiye verir ama asla şunu yap demez öyle bir insan değil :) Ama ben hem annemin hemde eşimin gönlünü yaparım :D

1|0
    0|0
  • mantık dışı bir durum..anneler neden karışırki başkalarının evlilik işlerine hayatlarına onu anlamam ya da eleman neden izin verir..pff hafif insanlar.

1|0
    0|0
  • Annem benim her şeyim babamı terkedip gidecekken 4 yaşındaydım ona çocuk aklımla yalvardım bizi bırakmadı 20 yaşına kadar baktı ölene kadar onun emrindeyim

1|2
    0|0
  • Orta yol bulunmalı,ama annen üzülür,yüreği burkulursa;Dünya bir tarafa Annem bir tarafa,bir kadın değil bin kadın başasın umrumda değil,beni zorlukla karnında taşıyan,eziyet çeken,üzülen o...

0|1
    0|0
    • Ama annen karını hor görüyor aşağılıyor yine sen onu suçlamıyorsun ?

• halaa diken verene gül ver diyor ya sende sorunlu erkeklerden birisin anladığım kadarıyla. Lütfen sinir bozucu yorumlarını kendine sakla!

• Senin anlamanda sorun var,onun için bence sus...bu kadar sözüme sinir bozucu diyorsan karşındaki insanı konuşturmazsın onu anladım...sana yazanda suç...

• illa bir kadını lafıyla hareket edecek olacaksam eğer evlendikten sonra annemin lafına bakmazdım

2|0
    0|0
  • boşarsa boşasın lan yürü git derim gözümü açtığım günden beri olan hayatımdaki ilk kadına sırtımı dönecek değilim hayatımın ilk aşkı için :)

0|0
    1|0
  • derinlemesine bir soru,

muhtemelen orta yol aranır ... burada eş hatalı böyle bir ikilem yaratmamalı ...

çünkü insanlar ve özellikle de erkekler (normal erkekler) ya o ya ben sorusuna, genellikle soran kişi açısından olumsuz yanıt verir ...

0|1
    0|0
  • Aşkolsun karıcım senide dinliyorum derdim :)

1|0
    0|0
  • Anacığım hiç bir zaman bana karışmamıştır, ancak validem konu olunca milyar tane kadın olsa tırnağı olamayacağı için eyvallah ederim. Haksız da olsa validem her zaman haklıdır, ona gelin çok, bana da kadın...

:)

0|0
    0|0
  • ben de karımı boşarım.

0|0
    1|0
  • Eşini olduğu gibi kabul edecek yeni bir hanım arayışına girerim sanırım.

0|0
    0|0
  • Yani bitanecik annem var tabiki dinliycem danışıcam onada. Ama sırf bu yüzden boşuyosa beni bir sopa atarım :) şaka tabi boşuyosan boşa lan manyak ben annemin evine gidiyorum derdim haha

0|0
    0|0
  • öyle bir duırumda annem yenisini bulurdu hemen :)) hala var öyle sünepe erkek malesef

0|0
    0|0
  • yenisini alırım

0|2
    1|1
  • baslarım öyle karıya :)

0|0
    0|0
  • orta noktayı bulamıyorsa bir erkek olarak karısının terk etmesi taraftarıyım

0|1
    0|0
  • Arayı bulurum ben yok öyle bi. dünya gelin saygı gösterir anne sevgi paylaşılmıcak bişey yok hala anlaşma yoksa ikiside benı dınlıcek o kadar !

0|0
    0|0
  • O beni boşayamaz ben onu boşarım :)

0|0
    0|0
  • öyle bir bayanla tanışıp ewlenmiş bile olsaydım ilişkim o hadlere kadar uzamamış olurdu , böyle bir şey yaşasaydım kabullenirdim ..

0|0
    0|0
  • O nasıl bir söz ya, herhalde o seviyeye gelene kadar önlem almış olurum bir şekilde.

Ayrıca, o anlamda çok ana kuzusu sayılmam..Ailem kararlarımı pek etkilemez.

0|0
    0|0
  • karıma haklısın derdim heralde ama iyi bir anneye sahipsen böyle sorunlar olmaz

0|0
    0|0
  • güle güle derim ...

0|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 10

• Evlenme çağına gelip de hala annesinin kontrolünden çıkmayan, o olgunluğa erişemeyen erkek evlenmesin o zaman..Anasını da alsın gitsin !

Evliyim ve her ikimiz için de ailelerimiz birbirimizden sonra gelir..

Kadın tarafı da erkek tarafı da çocukları evlendikten sonra geri planda durmayı öğrenmek

z- o- r- u - n- d - a- l- a- r NOKTA !

Yoksa bu ülkede daha çooook boşanmalar olur..

1|0
    0|0
  • kadın haklı derim. evlendiniz artık ayrı bir eviniz hayatınız var. evlendikten sonra ne kadın nede erkek ailesinin sözlerine bu kadar bağlı kalmamalı. karıştırmamalı evliliğine.

1|0
    0|0
  • Evlenmesi hataymış zaten onun..

0|0
    0|0
  • annelerinin sözünü dinleme devam ederler heralde

0|0
    0|0
  • anne çocuğuna kötü bişey demez heralde

0|1
    1|0
  • Annemi kurduğum aileye karıştırmazdım.

Dolayısıyla, boşanma durumu da olmazdı.

0|1
    0|0
  • ne olsun ıkıncıyı ararlar bulurlar,ıkıncıde bosar:)

0|0
    0|0
  • Bosanmak o kadar kolay degil. Bir caresi bulunur.

0|0
    0|0
  • annesine koşarlardı

0|0
    0|0
  • anne baştan onaylamıyorsa belli etmeli. bir kere bir erkek annesinin sözünü elbette dinlemeli ama bunu uygulayacak diye bir kaide yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...