IPL epilasyon yaptıran var mı? Yada yaptığım sözleşmeyi iptal etmenin bir yolu var mı :(

Dün gittiğim bi güzellik merkezinde çalışan bayanın ikna edici konuşmasına aldanarak IPL cihazıyla epilasyon yapmayı kabul ettim. Sonra bugüne özel kampanyamız var hemen sözleşmemizi imzalayalım filan dedi. Bende madem bugüne özel tamam dedim ve imzaladım. Daha önce IPL ürünüyle ilgili hiç bilgim yoktu.

Bugün gelip internetten araştırma yaptım ve lazer değil de modern ağda sistemi olduğunu filan söylemişler. Epilasyondan bir kaç ay sonra tüylerin aynı şekilde çıktığını filan yazmışlar. Çok pişman oldum. Ve sözleşmede yalnızca geçerli sağlık sebebi durumunda doktor rapoorula sözleşmenin iptal edilebileceği yazıyor. Senet imzaladım salak gibi... Dün sadece kapora verdim. Bu sözleşmeyi nasıl iptal edebilirim yada bu durumdan nasıl kurtulabilirim yardımcı olabilirmisiniz? Yada şöyle sorayım IPL cihazını kullanıp da çok memnun olan var mı?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• ya eğer yaptırmak istemiyorsan git konuş benim beilgim yoktu lazer sandım felan filan ama lazer varsa onu yaptırmak istiyorum ya da bunu iptal etmek istiyorum die belki yaparlar. benim bu konuda hiçbir bilgim yok ama istemiyorsan git bi konuş ihtimal...

0|0
    0|0
    • Oradaki tek alet bu ama. Alternatif bi aletleri yok. Bi şansımı deniycem umarım vazgeçerler...

• bencede gidip konuş. ii şanslar sana

• Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ipl sstemi ışık sistemi olduğu için kalıcı sonuç elde edemezsin.Kaporanın gitmesini göze alıyorsan bir avukata danışıp sözleşmeyi al derim.Yasal yönü olacağını sanmıyorum pek.Peki szöleşmede bitene kadar filan yazıyor mu?

0|0
    0|0
    • Hayır 12 ay içinde kullanılmak zorundadır yazıyor. Kaporanın gitmesine çoktan gözyumdum. Avukatı nereden bulabilirim ki..

• Denedim fakat telefon düşmüyo.

• Hakem heyetlerine ulaşmaya çalış ya da tükdetici derneğini ara mutlaka düşürürsün devamlı ara.

• bazı sözleşmelerde geçen "7 içinde cayabilirsiniz" tarzında bir şık vardır. sözleşmeyi oku ve böyle bir şık yoksa, rapor almayı dene. kaporan yanabilir.

0|0
    0|0
    • Kaporam yansın o ödeyeceğim diğer paranın yanında devede kulak bile değil :( sözleşmede 7 gün içinde cayabilirsiniz gibi birşey yazmıyor :(

• Bundan iyi ders olmazdı zaten :(

• hallolur hallolur. sen gönlünü ferah tut.

• cevap vermesi gereken cinsiyet grubunu burada göremiyorum.

0|0
    0|0
    • Sorma ya. Şurda sevgilimle şu şu oldu deseydim akın akın cevap gelirdi. Kızlar demekki öyle Dolu! konularla ilgileniyorlar. Böyle sorular boş geliyo onlara.

• tüylerin konusunda sana başarılar dilerim.

• :) sağol sana da..

• Bayagı kotu olmus =O

0|0
    0|0
  • zararlı bir cihazdır dikkat et bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• IPL yaptırdım ve memnunum.. Uzun aralar vermeden düzenli yaptırman lazım yapan insanlar da önemli tabii...

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ya. Peki seanslar bittikten bir kaç ay sonra ağda etkisiyle kılların eskisi gibi çıktığını okudum bir kaç yerde. Bu doğru mu?

• Lazer epilasyon için en uygun ve kolayı açıktan koyu renk tüy.. Alexander ve IPL makina çeşitleridir. Alexander daha yeni bir makina

• Anladım teşekkür ederim. Umarım dediğin gibi bende memnun kalırım.

• kandırmışlar seni dolandırıcı o güzellik merkezlerının cogu . ben . sözleşmeye neler yazdı kimlik bilgilerini aldı mı?

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Benimde böyle bir sorunum var acaba sen sözleşmeni nasıl iptal ettirdin bana yardımcı olabilir misin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...