Sizinle çok ilgilenen ve her istediğinizi yapan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Kızlar sizinle sürekli ilgilenen her istediğinizi yerine getiren erkek hakkında ne düşünürsünüz? Değerli biri mi olur yoksa size mecbur olan bir ezik mi?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Beni çok mutlu eder şahsen.Ve böyle asik oluyorum şahsen ben.erkek arkadasim ilgisini kesincr sinirli ve soğuk oluyorum. Sürekli benle ilgilenmeli beni cok sevmeli o kisi.Zaten sevgilimse öyle birini ezik olarak görmek imkansiz..benim için bir ilişkinin bititmesi için az ilgi göstermesi yeterli.her xaman cok olmali.yoksa yavas yavas sevgisine olan guvenimi kaybederim.buda haliyle ona olan duygularimi olumsuz yönde değiştirr..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bnm icin erkek kiliginda gezen bir kiz olr prdon ama :D kendi dusuncem erkek dedigin delikanli maco olr yani onun dedigi olur kizin degl :D

0|1
    2|0
    • Tam da benim içimden geçen. Siz genelde sizi zorlayan kendini ağır satan erkeklerden hoşlanıyorsunuz. Ulaşamadiginiz her zaman çok daha çekici ;)

• anlamadm pampa

• Panpa geçmişte sorduğum sorulara bir bakar mısın? Çok begendigim bir kız var başlıklı soru var. O konudaki goruslerini bekliyorum. Kimse yardimci olmuyor.

• ne münasebet ne eziği!

gözüm de günden güne büyüyen erkek olur o erkek beni kendine nasıl bağladığına kendi bile şaşırır

çünkü ben sözümü dinleyen ve ilgilenen erkeklere aşırı bayılırım

0|0
    0|0
  • İstemezdim.Ezik degilde sıkıcı olurdu.

0|0
    0|0
    • Çok begendigim bir kız var başlıklı soruma yorumunu bekliyorum benim için çok önemli

• beni sevdiğini düşünürüm bende ona iyilik yaparım ufakta olsa.

0|0
    0|0
  • onun bana mecbur olması gururumu okşar. saygı duymam için de benim ona mucbur olmam gerekir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• şimdi kızlar kesin çok isteriz vs vs derler ama ancak lafta kalır onlar sevgili oldukları erkek hep kro , cool kendini beğenmiş veya artis tiplerdir bende duygusal olduğum için iyi biliyorum onlar ilgiden çok ağır erkeklerden hoşlanır he herduygusal ilgili olmuyor benim gibi :)

1|0
    0|0
    • Katiliyorum dostum ;) onları elde ettikleri değil elde edemedikleri çekici gelir her zaman.

• aynen öyle zaten enpati kurunca herkez için böyledir mesela sen bir kızı seversin ona bir türlü açılamazsın en sonunda bütün umutlarla cesaretlenip ona teklif edersin onla sevgili olursunuz ve herşey yolunda giderken bakmışsınki aslında o benimsediğin kız senin aşık olduğun kızdan farklı yani önce tanımak bilmek gerek bir kişiyi dışardan görünüşlere aldanmamak lazm

• yanıtlara baktım hep nerde öylesi demislerde bir süre sonra sıkıldım sürekli ilgisinden her dakka mesajlasmalar hesap sormalar bundan nasıl kurtlurum diye baslık acarlar iki gün sonra daha dün biri dediydi aynen yazıdıgm gibi

0|0
    0|0
  • hikaye değeri az vericeksin ki tutulsunlar sana

1|0
    0|0
  • dunyanin en salak erkegi.

2|0
    0|0
Yükleniyor...