Ey aşk sen nasıl birşeysin bir bakmışsın bulutların üstündesin bir bakmışssın yerin dibindesin. Sizce ?

Bana aşkı birkaç cümle ile tarif edermisiniz biraz ?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• asla yapmam diyeceğin birşeyleri yapıyorsan, mantığının sesi artık senin için bir şey ifade etmiyorsa aşıksındır ve bu da senin dediğin gibi mutluluğun da acının da en uçlarını sana yaşatır..

1|0
    0|0
    • Aslında askı ask yapan bırazda acı bence ..

• aşk bir tercihtir. bu heyecan için her bedeli ödemeye razı gelmektir. kimisi hayatını böyle yaşamak ister. kimisi tek düze yaşar. canım yanmasın huzurum kaçmasın fazla heyecan olmasa da olur. ama en geneli bunu bir kez herkes dener ve acısından sonra uzun süre uzak olmak ister :) zaman geçince acısı unutulur heyecanı cazip gelir gene denenir. böyle hayat akıp gider...

• Kesınlıkle öyle herkesın yasadıgı seyler ..

• beyinle kalbin yer degistirme durumudur.

1|0
    0|0
  • ''tatmasaydı kalbim ruhunun ihtişamını ey sevgili; tadıp da seni her gördüğünü sandığında göğsünün kafesini parçalayıp çıkmaya kalkmasaydı !'' bunu bana dedirten biliyorum. ama ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok.

1|0
    0|0
  • Aşk bir deniz, kadın onun kıyısıdır

1|0
    0|0
    • Ben denize deniz demem kıyısı olmayınca :P

• Ava giden avlanır

Dişi aslanda avcıdır ama Fillerin hükümdarlığı başkadır :)

• Hahaha =)) Tamam kes :P

• Aşk karakterdir.. Seven sevdiğinde kendini bulur.

1|0
    0|0
  • Gozlerde baslar, kalpte ysanir, bacak arasinda biter...

0|0
    0|0
  • aşka inanmıyorum şuanda aşk demek yakışıklı ,kaslı ,paralı, seksi , güzel vs

0|0
    0|0
  • Cinsel çekim..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşk ; En rahat pijamalarımı giyipp ( pembe uzerı siyah puantiye )

Ayagıma panduflarımı sokup , üzerime bı battanıye alıp kucakladıgım koca mısır tabagı ve yanında yudumladıgım anne eli deymiş taze sıkılmıs portakal suyu eşliğinde film izlemektir. asdfs

1|0
    0|0
  • aynen gözün kör oluyor perde iniyor san ki

bir de karşındakinden verdiğin değeri alamıyorsan işte o zaman çok acı verdiği bir gerçek

1|0
    0|0
    • İnsanın gözü kör oluyor ve normalde hıc kımse ıcın yapmadıgı seylerı yapmaya baslıyor ınsan ıste buna ask denıyor .. Aslında acı askın tuzu bıberı .. Acısız,fırtınasız ask olmaz kı ..

Yükleniyor...