Kardeşinizle ya da tek başınıza bilip bilmeden komik hata yaptınız mı:)?

Ben düşündüm de kardeşimle tek bir rujla tırnaklarımızı yüzümüzü gözümüzü boyayıp beyaz süslü yatak örtüsünün üstünde oynarken annemin o örtüyü batırmıştık.

Örnek video: Are you ok bradley? :D

link

Şimdiden teşekkürler:)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• kız kardeşimle benim aram da yaş farkı var o yüzden onu çocuğum gibi büyüttüm gibi oldu :) yani birlikte yaramazlık yapamadık

ama şu linkte ki video da ki gibi benim yaramazlıklarım çokkk olmuştur

mesela annemin en sevdiği ruhunu açık haldeyken kapağını kapatıp kırmam gibi :) ya da rimelerini oyuncak ayıma sürmeye çalışıp ortalığı batırmam gibi:)

ya da bütün kıyafetlerini gardıroptan boşaltıp evcilik oynamaya çalışmam gibi

kadının bütün topuklu ayakkabılarını giyerdim şık şık vayy be küçücük çocukken bile topuklulara aşıkmışım haha :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 6

• Abla ben hem.cok.kavga eder hem.ayrilmazdik

Evde saclari boyattim ablam.pc de

Yaramazlik olcakya yataktan bir atladim o anlamadan sacimdaki boyayi yuzune burnuna surmustum o sinirden bagiriyo

Ben sevincten delirttim diye yataga bir atladim o atlama yatak cart ortadan ikiye kirilmasinmi :)

Gunlerce annemden saklicas diye canimiz.cikti ablamla carsaf cekiltirmeler kirik.yeri saklicaz :)

Altina tuglami.koymadik gocmesin diye ey gidimm :)

1|0
    0|0
  • biz de bütün anaannemin gizli saklı şeker dolu dolapları açıp, erzakları yok ettik. Ben tokamla kilitleri açıyordum, kız kardeş nöbet tutuyordu, kimse girmesin diye.

1|0
    0|0
  • Tek olmak isterdim -.-

1|0
    0|0
  • Annemın yesyenı caycısının ustunu kırmıstık.

Olan dayagı abım yedı ben kactım asdfs

1|0
    0|0
  • Annemin yeni aldığı halısının üzerinde kağıt yakıp daha sonra o yanan kağıtları yatağın altına atmıştık.

Annem yatağın altından dumanlar çıktığını gördüğünde şok olmuştu.

0|0
    0|0
  • bende bir keresinde annemin topuklu ayakkabısının topuğunu kırmıştım

0|0
    0|0
Yükleniyor...