Biri için bir söz yazdınız mı ya da bir şeyler karaladınız mı bir kağıda

biri için bir söz yazdınız mı ya da bir şeyler karaladınız mı bir kağıda sevdiğiniz biri için olabilir

.

.

.

.

.i

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gülüşlerim var o çınar ağacında asılı bıraktığım ama toplamaya kıyamadığım... sövüşlerim var muhatabını bulamadığım... kaybolmuşluklar da kalan bana ulaşasım var ama bir o kadarda kendimden kaçışlarım... sadece sen varsın oradasın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İçinde içlik olanın olanın kalbinde piçlik olmaz..

0|1
    0|0
  • yazmisligim var ama onun haberi olmadi platonikti lisedeydim..

0|0
    0|0
  • Artık yazamıyorum,

Kalemi elime alıp yazmak istiyorum olmuyor sonra hatırlıyorum. Hiç olmadı zaten, ne zaman kalemi elime yazmak için alsam yazamam. Kalemi elime acımı dindirmek için almalıyım. Sanırım artık acıyı daha az hissediyorum. Yada yakın bir zamanda denizin soğuk bir sonbaharda içimi yakan sıcaklığını, karanlığın bile örtemediği kirlerimi bir sigara kağıdına dökerim...

0|0
    0|0
  • Sayfalarca şiirler yazdım, bir çok resmini karakalem olarak çizdim, ona emeğimle hediyeler yaptım. Sonuç ? En zor anımda, ondan kilometrelerce uzakta ki bir şehre gitmek zorunda olduğum vakitte, yarı yolda bıraktı beni.

0|0
    0|0
  • Çok hergece yazdım bir ara

0|0
    0|0
  • llıse yıllarımda yazıodum:)

0|0
    0|0
  • Kitap yazdım sayılır mı

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • 1 ajanda dolusu yazı ve şiir var şu an 2. ajandaya devam ediyorum...

0|0
    0|0
  • felsefe hocama aşık olmuştum yazmuştım b şiir :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet...

0|0
    0|0
  • Birisi için değil de, canım sıkıldığında defteri önüme alıp resim çiziyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...