Yabancı sınırlaması kararı federasyonu götürür mü ? ne düşünüyorsunuz?

yabancı sınırlaması kararı federasyonu götürür mü ? ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|21

En İyi Kız Görüşü

• Yabanci sinirlamasi dahada azalmali yoksa ligde ilk onbirde turk oyuncu kalmiyacak. Biraz kendi oyuncularimiza hak ettikleri degeri vermeyi ogrenelim!

0|0
    0|0
    • eğer olay değer vermekse oyunculara zarar veren biziz zaten Hamite gidip yıllık 3.5 m neden verdik sınırlama olduğu için adamı zorla getirdik Madridden eğer sınırlama olmasaydı Türk oyunculara gelen avrupadan teklifleri rahatlıkla değerlendirebilirdik avrupaya daha fazla oyuncu gönderirdik

• neyse sohbet güzeldi ben yatıcam iyi geceler :)

• sanmıyorum onların elinden gelse full Türk oyuncu yaparlar altyapımızda süper zaten :)

Kızlar Ne Diyor 6

• onu bunu bilmem de yabancı sınırlaması yükselmeli. sadece Türk futbolcularıyla Türk futbolu ilerlemez

0|0
    0|0
  • Federasyon anca Fenere çalışır Fenerliler sever

Umarım götürür derim ya bari hiç mi vicdanları yok bu heriflerin 6+3 yap bari de tribüne adam göndermeyelim

0|0
    0|0
  • Bence yabancı sınırlaması uygulanmalı.

Oldu olacak, tüm kadroyu yabancı yapalım, sadece adı Türk futbolu olsun...

0|0
    0|0
  • sanmam sınırı koyma bahaneleri geçerliymiş gibi dikine dikine giderler

0|0
    0|0
  • Bizim bu yabancı sevdamiz ne zaman bitecek çok merak etmişimdir

0|0
    0|0
  • federasyona bir şey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• yalnız yabancı sınırlaması değil ki, federasyon, yanlı, özgüven den yoksun kararları ile, taban desteğini kaybetti.. Siyasilerin desteği onları daha ne kadar orada tutar, hep beraber göreceğiz.

Çok uzun süreceğini sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • sıkıntı yaratmaz federasyona onceden haber verdıler zaten beşiktaş onlemını aldı bazı takımlar almadı.

0|0
    0|0
  • İnşallah götürür.Şeref yoksunu heriflerin orda işi yok.

0|0
    0|0
  • keşke götürse şu yabancı kıstlaması yüzünden bugün riera bruma eboue bir arada oynayamıyor yabancı kısıtlaması olmadan Galatsarayın cl de çıktığı grupun gücü ortada ama feNerasyon sadece fenere çalışıyor

0|0
    0|0
  • tüpçünün gelecek sezon son yılı klüpler birliği şimdiden karşı çıktı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Fenerbahceyi sampiyon yapma projesi ikinci ayagi alper potuk transferi

yillardir gundemdeydi diyenlere cevabim var elbet olmasi gereken senede oldu ama olmasi imkansizdi 17 klup hayir dedi bilin bakalim kim evet dedi

0|0
    0|0
  • futbol sadece yabancı sınırı ile gelişmez bunu kafaları basmıyo malesef almanya,ispanya,fransa da yabancı sınırı var mıyok futbolları bizimkinin 2 çağ önünde

0|0
    0|0
  • o otobüs kafayı öyle şeyler göndermez malum zaten siyasi destekli bir adam

0|0
    0|0
  • Götürmez bence. o kadar çok hata yapıyor ki fenerasyon yabancı sınırlaması devede kulak misali.

0|0
    0|0
  • gıder zaten tff donemı doldumu

0|0
    0|0
  • tam olarak noldu bu sınırlama 6*0*2 değil miydi ?

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar bu soruya cevap veren bayan sayısı sanki biraz faxkst olmuş :) fake hesaplar kendini ele veriyor :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın önünü kesmek için elinden gelenleri yapıyorlar

0|0
    0|0
    • Sende haklisin, birsey demiyorum. Fakat artik beni sinir etmeye baslati Drogbayi vesaire cok simartmamiz. Adamlar kotu oynasada iyi oynadi deniyor. Bizim milli oyuncularimiz bir hata yaptimi adamlar isliklaniyor, yuhlaniyor. Bu yabancilar hata uzerine hata yapiyor yinede kimsenin sesi cikmiyor. Konu bu degil biliyorum fakat burayada kayiyor, cunku sinirlama oldugu surece turk oyuncularda kiymet goruyor. Mesela sinirlama olmasa Selcuk yedekte kalirdi. Sence iyi olurmuydu?

• Haklisin. Zaten boyle giderse Bruma elimizde patliyacak. Daha cok genc ve sinirlama yuzunden pek oynamiyorda. Bakalim bu cocuk ne olacak. Sinirlama ile oynama soz konusu var mi ki TFF tarafindan?

• Aynen benim dusuncemde bu yonde - rekabet kalmaz oyle birsey yapsalar. Iyi geceler bu arada.

• Federasyon gelecek sezon için 5 yabancı kararı aldı ve bu bozulmamalı..

5 yabancıya göre transfer yapan tek büyük takım Beşiktaş, bu kadar seneye de devam etmeli..

Yabancı sınırı kuralı bana da saçma geliyor, daha sonraki senelerde kaldırılmalı..

0|0
    0|1
  • götürseydi şimdiye götürürdü yarım sezon geçti

0|0
    0|0
  • yabancı sınırlamasıyla türk futbolu geliştiğinde bu federasyon adını tarihe yazdıracak

0|0
    0|0
  • ne götürürse götrüsün şunlar bir bıraksın artık TÜRK futbolunun içine ettiler

0|0
    0|0
  • Ülkemizde her şey satılık olduğu için sıkıntı değil gitsede hoş gitmese de.

0|0
    0|0
  • hayır, götürmez. sezon başında 17 takım değişmesini istedi tüpçü hala koltuğunda oturuyor..

0|0
    0|0
  • hayır götürmez

0|0
    0|0
  • federasyonu götürcek o kadar şey varki bence yabancı sınırına bile gerek kalmaz az kaldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...