Hayatınızda hiç otostop yaptınız mı?

Hayatınızda hiç otostop yaptınız/çektiniz mi? ben hiç yapmadım.yapmayı da düşünmüyorum :)

0|0
1244

En İyi Erkek Görüşü

• 13-14 yaşlarında oldu

0|0
    1|1
    • yanı bayanda erkekte ınsanlara guven olmaz

• CHP de sosyalist bir parti olmanın peşinde değil mi kız bana dinime karşı salliyor. böyle olmazsa muhabbet uzamazdı zaten kızın yorumuna tekrar bak bir istersen ne dediğini biliyorum.

• ben ne yalan söyledim ne iftira attım bana attığı özel mesajlarda var.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• çekmedimde bir kaç kişiyi aldım

0|0
    0|0
  • Yaptım.

0|0
    0|0
  • cok yaptım sanayi şehrin dışında arabayı bırakır otostopla veya ilceler arası dolmuşla gidersin oda 1 saatte geciyo mecbursun yani gerci bura ufak bir yer gecen 10 arabadan 8 ini tanırım ilk gelen almassada ikinci muhakkak alır

0|0
    0|0
  • Ben yaptım ufaktım 2 3 arkadaş havuzdan geliyorduk eve dönmek için otostop çektik kasalı bir arabaydı duran kasasına atlamıştık yaa öyle eğlenceli bir şey yoktu :D Lakin her zaman papaz pilav yemez enteresan şeylerde gelebiliyor bu otostop olaylarında :D

0|0
    0|0
  • Yapmadım, yapamam ve yapmayı da düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Yaptım tabi üstelik arabadaki adam gençler paranız var mıdemişti 4 kişiydik 40 lira para vermişti bize.Karnımız acıktı dönerciye girdik yemek yedik yanda yaşlı amca bize gülerek baktı yemeğimiz bitti bizim hesabı ödedi falan. Her şey o otostopla başladı güzel bir anımdır :)

0|0
    0|0
  • Lisedeyken piçlik olsun diye bir kaç kere yapmışlığım vardır:)Cok şükür torpidosunda kaslı erkek fotografı olan kamyoncu denk gelmedi hiç :))

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım, türlü türlü insan var kime geleceğim belli olmaz. Yürümeyi tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • Yaptım yahu eskiden çalıştığım yerle kaldığım lojman arası uzakdı biraz..yürürken gelen arabalara yapardım..

0|0
    0|0
  • çok yaptım macerasına türkiyeyi dolaşmışlığım var öğrenciyken sırtımda bir çantayla 20 günde gitmediğim yer kalmadı.bunda erkek olmanın avantajı büyük

0|0
    0|0
  • Bayanlar için sakat bir durum ama biz erkeklerde pek sorun olmuyor :D Lisedeyken yol paralarını birleştirip sigara alırdık.Sonra da otostop :D

0|0
    0|0
  • evet universite okurken bilecik eskişehir arası

0|0
    0|0
  • yapmadım,

fakat düşünmedim de değil :)

0|0
    0|0
  • Bende yapmadım ama çok zorda kalsam ölüm kalım meselesi anca o zaman yaparım.kötü bir şey değil bence hayatın içinde var bir anormellik yok

0|0
    0|0
  • kocaeliden bodruma 2002 de tam 7 vasait deiştirmiştik ıkı kışıydık.harıka gunlerdı.aynı zamanda zor günler:))

0|0
    0|0
  • ben otostop yapan bir kaç özgür kız modunda üniversite öğrencisi aldım onlara göre çok güzel bir duyguymuş 1300 km otostopla gelmişler :)

0|0
    0|0
  • Bir gün kararını değiştirirsen haberim olsun :)) işin şakası bir yana ciddi manada riskli bir iş

0|0
    0|0
  • hergün mutlaka çekiyorum ama aslında çok tehlikeli bişey.

0|0
    0|0
  • Yapmadım yapanıda almadım

0|0
    0|0
  • bisikletimin tekeri patladı diye bikere yapmıştım adam gecenin bir yarısı dışardayım diye 35 dk boyunca öğüt verdiii

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...