Teknoloji ne kadar gelişsede yanlışlıkla gönderilen sms'i durduramıyoruz.

Sizin de illa ki vardır yanlış birilerine attığınız sms'ler.O mesaj giderken iptal etmek için neler neler yapmadınız ? Hele mesajın içeriği "sakat" sa o an için yer yarılsada yerin dibine girsek diye bakmışsınızdır elbet.

Birinde gece tam muhabbetin en ateşli anında mesajı "Bitanem" ' e atacağıma bir altta ki "Bilal abi" ye atmıştım.Bilal abi'de eski patronum.Gayet düzgün bir hacı amcamızdı.O anda telefonu kapatım ertesi gün numaramı değiştirmiştim.

Sizin yanlışlıkla attığınız sms var mı ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bundan 3 yil once boyle bir sey yapmistim ailem okulda biliyordu bende telefondan baris diye bir arkadasima mesaji yazdim "kanka kafedeyim sizi bekliyorum gelinde oyun kuralim" bak mesaji kelimesi kelimesine hatirliyorum, her neyse tabi mesaji gondericem girdim rehbere baris yerine babam'a yolladim basimdan asagi kaynar sular dokuldu "Gonderiliyor: Babam" sonra isik hiziyla bataryayi cikarttim bekledim belki iptal olur diye ama telefonu actigimda gelen rapor "İletildi: Babam" sonra aksam evde senlik oldu, ne gunlerdi ya, o gunden sonra annem ve babami kayit etmedim bile :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eski sevgilime mesaj atarken tüm listeyi dolaşacaktım enredeyse beee hahahah hepsi de aşkımı anlatan şeylerdi yahuu ama utanılıcak şeyler değil di

bir de arkadaşlarımla mesajlaşırken sevgilime gönderdiklerim oluyordu haha

0|0
    0|0
    • :D Nadiren doğru kişiye atıyon mesajları heralde :D

• İyisin yine o zman :D

• öyle yırttık işte :)

• Arkadaşıma atacağım mesajı babama atmıştım bende :D

0|0
    0|0
  • olmazmı cok hemde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

gönderilecek kişi selim

giden kişi selin

cevap

haklısın ya :)))) ama benim bacaklarım daha güzel :)

içsel:yaşadık.

0|0
    0|0
    • :D :D Selim-selin karışmasını bende çok yaşıyordum ya :D selinleri cell-in diye kaydetmişliğim bile vardı zamanında :D

• o olaydan sonra kötü bir şey olmamasına rağmen oturup soyadını yazmadığım arkadaşlarımın isimlerini düzeltim

• Teknoloji kadar insan alışkanlıkları da gelişse hiç yanlış mesaj olmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...