Galatasarayımız Trabzonspor' u 2-1 yendi, ne düşünüyorsunuz?

Bence çok güzel oynadılar, şınayder muslera drogba burak da en iyilerdi sizce en iyi kim oynadı? yorumları alalım fenevliler de çatlasın

dinlemelik link

tepki numarası 61

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın en güzel olayı 34. dakikada taraftarların "Her yer rüşvet her yer Yolsuzluk" solaganı atmasıydı helal olsun

2|4
    2|4

Kızlar Ne Diyor 8

• Al sana tepki! Yıldızını verip kaçtım.

1|1
    0|3
  • Onura çok sinir oldum yaa adam 14 şut kurtardııı bir an yenemicez diye korktum

0|1
    1|0
  • Acayip mücadele ettik keşke Umut Bulut'ta Drogba yorulduktan sonra biraz olsun kendini gösterseydi ama neyse maç bitti ve oyunculara takıma helal olsun demekten başka bir şey dememize gerek yok bence ilk yarıdaki en iyi oyunumuzu oynayıp maçımızı aldık gerçekten 2 tarafı da tebrik etmek gerek bu maç asla unutulmaz

0|0
    1|0
  • GALATASARAY Her Daiiim Yener <3 Aslanlariim Benm :D

0|1
    1|0
  • hepsi inandı ve oynadı bence =) hepside iyiydi her zaman heryerde en büyük CİMBOMMM =D

0|0
    1|0
  • Cok sevindirik oldum <33

0|0
    1|0
  • 2. yarı kendimize geldik kazandık

0|0
    1|0
  • çok iyiydi iki takımda hak eden kazandı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• şu kadarını söyliyim biz Fener gibi tek kulvarda mücadele ediyor olsaydık havada karada götürürdük bu ligi ama işte Şampiyonlar Ligi dönüşleri vs etkiliyor takımı

0|1
    0|0
  • Öncelikle bana göre hakeden kazandı bunu özette anlayamıyorsunuz ama maçın tamamını izleyen biri 2 3 farklı GS nin kazanacağı bir maç derdi günden güne iyiye gidişi var ben futbolu beğendim..

0|0
    0|0
  • Hakeden aldı maçı

0|0
    0|0
  • sneijder döktördü bu akşam maçtan önce gol atacak diyordum atamadı ama önemli olan kazanmamızdı

0|0
    0|0
  • Snejder'in 3 şutunu kurtaran ve diğer önemli gol olacak pozisyonlara geçit vermeyen kaleci Onur sahanın en iyisiydi bence.

0|0
    0|0
  • hak ettiğimiz bir maçı kazandık mutluyuz ne diyim :)

0|0
    0|0
  • Beklediğim muhtemel sonuçtu. Trabzonspor'un kalecisi Onur'un muhteşem performansı olmasaydı daha fazla gol bulabilirdi Galatasaray. Her iki takımıda tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • Yendi daha ne düşünelim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...