Fener kaybetti galatasaray besiktaş kazandı

Birincilik el degistirir mi 2. Yari. Takimlar 2 yari daha güçlenmek istiyorlar. Puan kaybina tahammülleri yok takimlarin

• Degiştirir
    88% (7)57% (4)73% (11)Oy Ver
  • Degiştirmez
    12% (1)43% (3)27% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Zaten bence fener ligi birinci bitirmeyecek. Simdi sen izle ve gor fenerde dengeler nasil degisecek. Galatasarayda birinciligin en guclu adaylarindan biri fakat global bir takim oldugumuzdan tek lige odaklanamiyoruz, yoruluyor oyuncular yani...

Kasimpasa ne yapacak asil ben onu merak ediyorum.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Galatasaray'ı bilmem ama Beşiktaş süper oynasa bile önüne çıkartılan engeller yüzünden 1. olmaz.

2|1
    0|0
  • A: Degiştirir inşallah ve Galatasarayım şampiyon olurr

0|1
    1|1
  • Bence Galatasaray devre arasından sonra transferleriyle ligin en üstüne çıkıp 4.yıldızı takacak açık ve net yine de erken sevinmemek lazım tabi ben sadece şampiyon olacağımıza inanıyorum garantilemiyorum olması gereken de bu

0|1
    2|1
  • Fenev kaybetmeye mahkummmmmmmmmmm

1|1
    1|1
  • bu hakemlerle bizde olmaz bizde olmayıncada kupann canı cehenneme

0|0
    0|0
  • nedense hıc ılgımı cekmıyo

0|0
    0|0
  • inancımız tam şampiyon olacağız

0|0
    0|0
  • sanmıyorum bu sene şampiyon maalesef belli

0|0
    0|0
  • Galatasaray<3

0|0
    1|0
  • değişir kesinlikle

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 11

• febenin karşısına 2 adım daha fazla koşan bir takım koy eli ayağı birbirine karışıyor bugün bariz görüldü artık takımlar nasıl oynucanı anlamıştır umarım ama feNerasyon ve hakemleri(fenerli oyuncular) engel koymazsa Galatasaray gümbür gümbür geliyor diğerlerinin kalesinde onur yok çünkü

0|2
    2|1
  • Fenerbahçenin oynadığı yok zaten kadro kalitesiyle götürüyor işi şimdi diceksiniz Galatasaray niye götüremiyor Galatasaray 3 kulvarda yarışıyor tek maça yönelik koca hafta çalışmıyor yoksa ilk haftaları hatırlayın Fenerbahçe şampiyonlar liginde tur oynarken nasıldı bakim şimdi nasıl önceki sezonda şampiyonlar liginde elendikten sonra 5de 5 yapıp kupayı almıştık

0|1
    1|1
  • umuyoruz ,istiyoryuz değişecek !

0|1
    1|1
  • Değiştirir. 2.Yarı fenerin maç fikstürü çok zorlu . Galatasaray , beşiktaş , trobzon var .

0|1
    2|1
  • değişmez.

yarın galatasaraylı arkadaşlarınıza bakabilirsiniz. iki elin parmaklarıyla puan farkını gösterebilecekler.

1|0
    0|0
  • hiç sevinmeyin.

sevinenlerin hepsi futboldan bir şey anlamıyorlar ya da realistik değiller.

sadece birer maç kazanıldı ve kaybedildi, millet hemen işler değişir diyor.

hiç akıl yok mu sizde ya

muhahahahahahaa

gerçek;

federasyon puanları eşitlesin, şu futbolla fenerle aralarında bir 10 puan daha fark açılır.

1|0
    0|0
  • Sürprizlere açık bir lig

0|0
    0|0
  • puz pistinde bir maç kaybettik diye heveslenmeyin fenerbahçe liderdir lider kalacak

1|1
    0|0
  • Fener puan kaybetti liderlik için umutlandilar :)))

0|1
    0|0
  • bellı olmaz futbol bu

0|0
    1|0
  • Beşiktaş-Kasımpaşa maçı tekrarlanırsa Beşiktaş maçı kazanıp 1.'liğe göz kırpar

0|0
    1|0
Yükleniyor...