• Sor
  • Bence

"Ben eşimle tanıştığım gün bütün kadınların cenaze namazını kıldım" (Sami Yusuf)

"Ben eşimle tanıştığım gün bütün kadınların cenaze namazını kıldım" (Sami Yusuf)Özellikle sorum bayan arkadaşlara. sizce böyle düşünen ve bunu uygulayan erkekler var mıdır? ve böyle düşünen biriyle karşılaşmayı umuyor musunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 11

• tek eşlilik şart ..

• benim nişanlımdan başkasını gözüm görmezkii :) sami yusufun bu sözünü çok seviyorum çünkü beni anlatıyo çoook güzel bir söz :) gerçekden benm gibi binlerce kişi vardır :) allah her seveni sevdiğiyle nişanlanıp evlendirmeyi nasip etsin :) :)

• arkadaşlar bende sizlerden bir ricada bulunsam evlendiğim tarihi versemde sizlerde benim cenaze namazımı kılsanız gıyabımda çünkü evlendiğim tarih bayanların deyil benim öldüğüm tarihtir ruhuna fatiha:)

• güzeldi

• Sevdıgım ınsandan baska kımseye gozum bı kez bıle kaymadı kaymazda.Hayattakı tek mutlulugum nesem o <3

• böyle düşünen erkek bence fazlasıyla varda,bu erkekle evlenmeye cesaretli kadınlar pek yok artık..

• gerçek seven birisi ve Allahtan korkan birisi bunu düşünür ki böyle erkekler ve bayanlar mutlaka vardır iş erkeklerin aldatmasına çapkınlığına giriyorsa tabiki bir bayan için sadee onu düşünen bir erkeği ister

• Onu bırak sen,ben sevgilim olduğunda bile uygulayabiliyodum bunu :)

• O cenaze namazını kildı ama bu şeytan varya bu şeytan...tabi bide nefs.. Bunlar muhteşem ikili dikkatli olmak lazım... Buyuk lokma ye ama buyuk laf konusma der bir çın atasözü dimi ama...

• evli olduğun sürece olması gereken budur zaten

• ee sonra işler kötü gitti boşandınız ölüyümü diriltceksiniz

Yükleniyor...