Galatasaray:2 Trabzonspor:1 maç sonu görüşleriniz?

2-1 Galatasaray yendi ama Trabzonun kalecisi Onur yok muOnur çok fenaa çokk farktan kurtardı resmen maçı bence biz iyi oynadık kazandık hakem bikaç pozisyon dışında iyiydi riere kendini korurken sarı kart yemesi yanlıştı zokoranın da atılması lazımdı ama neyse sizin görüşleriniz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Tek bir şey söyleyeceğim bu taraftara bu arenada bu duyguyu tattırmak lazımdı

Verim almadığımız oyuncu yoktu Sabri bile güzel oynadı Sneijder,Selçuk,Drogba ve başta Muslera hepsine ayrı ayrı parantez açıyorum asıl takım ruhu budur ilk yarı monoton geçse de 2.yarı muhteşemdi bu kadar gol pozisyonu bulduk ama Onur sayesinde ancak 2 tanesinden yararlanabildik şu an şampiyonluğa oynamaya başladık diyorum ve Fenerin puan kaybetmesi bile bizim için yarar sağladı onlara da ayrıca teşekkür etmek gerek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kırmızı kart kararı yanlıştı bana göre sarı ve sarı verilmeliydi ikisine de olsun 11 kişiyken galibiyet golümüzü atmıştık onların gol kararı da doğruydu mutluyuz umutluyuz

2|1
    0|0
  • Macin kahramanlari: Kaleci Onur ve bizim Sabri reyiz ve Selcun Inandi..

Maci katleden ise Drogbaydi kesinlikle! Ne bu sinir, ne bu hirs anlamadim ben.

0|2
    0|0
    • öyle deme maç boyunca tekmelediler vurdular Drogbaya durmadan son dakikalarda korner vurusunda 3 Ts liye birden gelin hepiniz gelin dedi ya :)

• Olsun yinede cok gereksiz hareketleri var. Ilk yarida serbest vurus kullanilacakken ki hareketide cok gereksizdi..

Yendik ama bazi hakem hatalari oldu. Colmana veriyorsan kirmiziyi, Rierrayada vereceksin.

• Kesinlikle haklı drogba konusunda ++

• hakem ve gs ye karsı trabzonspor çok güzel oynadı.

maçta bir kırmızı kart görülecekse başta melo görmelıydı ama tabi malum İstanbul takımları olunca şaşırmıyoruz

0|1
    2|0
    • katılmıyorum söylediklerine riera kendini koruyordu ve geldi colman yumruk attı kırmızı doğru ama riera kesinlikle kart almamalıydı

• avrupada başarılar :)

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence sezonun en güzel maçını oynadık ve sezonun en güzel oynunu oynayan bir isim ise sneijderdi bugün keşke bir gol atsaydı haketmişti. Onuruda tebrik etmek gerek çok iyi çıkardı tabi sadece onur kolumuyordu kaleyi bosingwa ve sol bambada 1er net gol pozisyonu çıkardı. Galatasarayın böyle oynadığı maç göremezsin kolay kolay ama takım harikaydı drogba hariç.

1|1
    0|0
  • Maçın en iyi oyuncuları Sneijder ve Onurdu bugün bir kez daha Sneijder´in ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gördük onun yanı sıra Burak´ın attığı 2. gol çok iyidi

1|1
    0|0
  • Hani deriz ya hakkeden kazansın diye tam anlamıyla öyle oldu.onur tam 14 şut çıkardı tebrik ediyorum onu gerçekten harikaydı.

0|1
    0|0
  • Maçın en güzel hareketi taraftarların 34 . dakikada attığı "Her yer rüşvet her yer Yolsuzluk" sloganı atmalarıydı

0|1
    0|0
    • sporda siyasete hayır

• Tamamda Başkanda spora siyaset sokuyor bence arada sırada taraftarların böyle tepki göstermelerinde bir sakınca yok

• ben siyaset ve siyasetçilerden nefret ediyorum oy felanda kullanmıyorum çünkü hepsi aynı hiçbiri düzgün değil ama spor'u seviyorum sadece spor olduğu için peki bu ben ve benim gibilerine haksızlık değilmi?

Yükleniyor...