Sizce evleneceğinizi hayal ettiğiniz kişinin edebi yönünün güçlü olmasını istemeniz hayal midir

ben hep ruh eşimin edebi yönünün güçlü olmasını hayal ettim ve etmeye de devam edeceğim ama bu bir erkekte kolat kolay bulunan bir özellik değil. bazen kim kaybetmiş te ben bulacağım diye düşünüyorum bazen de o tip insanlar çapkın oluyor bu sadece bir hayal diyorum siz ne düşünüyorsunuz

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kelimeleri ustaca kullanmaktan bahsediyorsan öyle biri kız peşinde koşmaz

Yok edebiyata önem veren diyorsan öyle biri evlense bile sen onun için hep çok arka planda kalacaksın...

Eğer sadece kitap okuyan, edebi eserleri okumaktan zevk alan sanatsallığı hisseden ama hobi olarak ilgilenen birinden bahsediyorsan koşmaya başla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Edebiyat yapmak kavramıyla açıklanıyor sizin belirttiğiniz durum :) Edebi yön "edep"i de beraberinde bulundurur. Söz dizileriyle göz boyamak pek yakışık kalmasa gerek...

0|0
    0|0
    • evet tek kelime ile durumu özetlediniz. sadece şunu merak ediyorum edbi yönü ile edpli yönü beraber bulunduran birisini beklemek hayal mi

• gelebilir bence ama insan ne istediğini yeterki bilmeli ve beklemeyi bilmeli

• kesinlikle doğrudur :)

• bence yanılıyosun bekar oldugum için mesela dısardan farklı görülebilir ama evlilik başka şey edepli birini bulursun

0|0
    0|0
  • Edebi yanı güçlü olan insan, aşkı tanır, ona değer biçmez, sevgiyi bilir ve ona göre kıymet bilir.

Edebiyat insanın neden aşık olduğunun resmidir, o resmi size çizdirene işte siz aşık olmuşsunuzdur.

0|0
    0|0
  • Bulursun kardeş 25 ine kadar tiki lerle dolaşma yeter sonra evleneceğim erkeği arıyoru mdeme o yaşta yemezlerrr güzelim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• edepli yönünün güçlü olması daha önemli.

1|0
    0|0
  • istemem hatta nefret ederim ..

0|0
    0|0
  • ben buldum öylesini bende bulamam sanıyordum ama o tip erkekler en mükemmel olan insan tipi gerçekten ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...