Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Maç hakkında görüşleriniz nelerdir?

Fenerbahçenin mağlubiyetini neye bağlıyorsunuz? Penaltı kararı doğru muydu? Fenerbahçe'nin net golü verilmedi mi? Maçı izleyemedim izleyenlerden net cevaplar bekliyorum. Maçı özet geçerseniz sevinirim.

Güncellemeler:
Tüm cevaplar için teşekkür ederim...

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbaçe önceki maçlara göre kötüydü Volkan ikinci yarı 4 5 tane net pozisyon kurtardı. Emenike'nin golü ofsayt değildi sanki ama tam göremedik Lig Tv sağolsun tam çizgiden göstermedi bir türlü akşam Maraton'da izlensin diye. Penaltı kararı doğruydu Caner'de hiç itiraz etmedi zaten.

4|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Fenerbahçe zaten kaç haftadır iyi oynamıyordu. Çok koşmak ve pres yapmak demek iyi oynadığı anlamına gelmez. Defansta ciddi sorunlar vardı. Her hafta gol yenmesinden belliydi. Bu hafta açıkça ortaya çıktı. Karabük tarihi fark fırsatını tepti.

Bütün futbolcular kafa olarak devre tatiline girmişler. Hiç birisinde istek ve oynama şevki yoktu. Eski zamanda bir tabir vardı "milyonluk eşekler" denirdi. Benim ekibimdeki insanlardan birisi bu şekilde bir hıyanet içerisinde olsaydı hemen yol verirdim. Bu kadar vurdumduymazlık ve gamsızlık olmaz. Fenerbahçe bahane aramadan şapkayı önüne koymalı ve nerede hata yaptığını bulmalı.Oynanan oyun için berbat bile diyemiyorum.

1|0
    0|0
  • Fenerliyim karabüksporun yeneceğine adım gibi emindim, iddaadada karabüğe verdim.

Belliydi zaten maçtan öncede , karabük deplasmanı çok zordur . Birde haftalardır karabük mükemmel ötesi oynuyor, geleni geçeni kavurtuyor. Fenerbahçede ilk devre arasını 1. bitireceğini garantiledi her ne kadar güzel devam etsede yenileceğini biliyordum.

2|0
    0|0
  • bende izleyemedim takip edeyim bari..

1|0
    0|0
  • hakem net golümüzü vermedi,aventaj kuralını uygulamadı webo bomboş giderken,ama karabük pozisyonlarında bunu uyguladı,lütfü arıboğan ve ebrü köksal iyi çalışıyor demekki çünkü gs ofsayttan goller atmaya,bedava penaltı kullanmaya alıştı

4|1
    1|1
  • İZLEDİM

HAKKIYLA ALDI KARABÜK

2|0
    0|0
  • Fenerbahçe kötü oynadı yediği golden sonra kendini toparladı ama bu yetmedi. Yedikleri ikinci golden sonra Karabükspor yavaş oynadı. Bülent Yıldırım Fenerbahçe'nin 63. dakikada atak yaparken avantaja bırakmayıp durdurması da ayrı bir olaydı. Zaman öldürmeye yönelik hareketler son dakikalarda oyunu soğuttu. Rıdvan Dilmen'in söylediği gibi "Eğer Karabük'ün forması sarı lacivert olsaydı maç 5-1 falan biterdi. Fenerbahçe bu maçta yarım puan bile alsaydı futbolun adaleti yok derdim."

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Hakemler sayesinde kaçtane maç kazandınız 1 kerede haksızlık yapsınlar bair bırakında. Caner erciyesli futbolcuyu tekmelediği halde kırmızı bile vermediler ve hakemin hiçbir suçu yoktu adamlar 7 tane atabilirlerdi yatın kalkın dua edin 2-1 biti.

1|0
    4|2
  • Sanırım Fenerbahçe konsantre olamadı bu maça o yüzden yenildik çok büyük hatalar yaptık büyük pozisyon yanlışlarımız vardı defansta arada mağlubiyette gerekli :((

1|0
    1|2
  • hiç önemi yok fenerbahçe şampiyon maçta da golümüz verilmedi evet ama karabükün penaltısı netti.

1|0
    1|0
  • fener yenilince öyle oluyor yok gol verilmedi falan filan elle attıgı golleri unutmadık daha koyim fenere

0|0
    0|0
  • karabük'ün puan çıkaracağını düşünüyordum nitekim öyle oldu.fenerin iyi oynayamamasının sebeblerinden birininde zemin oldugunu söylemezsek ayıp etmiş oluruz.

0|0
    0|0
  • uzatmalar yetmedi gerci 5 6 dakıka verilmişti yıne (:

1|0
    1|0
  • ya şaka maka Karabük fenerbahçeyi rezil etti resmen dalga geçtiler :D

1|0
    4|1
  • karabük fenerın bas agrısı golu keske lua lua atsaydı bıraz sov seyrederdik

1|0
    0|0
  • kg var oynamıştım gerisi önemli değil benim için :D

1|0
    0|0
  • fenerbahçe şampiyon

1|0
    1|0
  • kötü oynadı fenerbahçe. o verilmeyen gol ilk yarıda olmuş galiba izlemedim. ama penaltı doğruydu.

2|0
    3|1
  • Yeah

0|0
    0|0
  • penalti dogruydu bunlarda insan her maci kazanamazlar canlari sagolsun lig uzun maraton onemli olan geri kalan 18 macta onceki maclarda oldugu gibi son saniye kadar savasmalari

0|0
    0|0
  • MACI SATTINIZ OLM BU KADAR AKIL VAR MANTIK VAR KOSKOCA FENERBAHCE YENİLİRMİ HİÇ KARABUKE?

0|0
    0|0
  • transfer şart bide sowu,gokhanı,kuytı yollasınlar bir zahmet

0|0
    0|0
  • =((( yorum yok=((((

0|0
    0|0
  • fenerbahçe soktu geçirdi kısaca bu nenilebilir heralde

0|0
    1|0
  • Fenerin balonu patladı artık

1|2
    4|2
    • Ahaha yok artık ? :D Sesli güldüm, bir maç kaybetti la. ^^ Görende yenilgi serisi kurdu sanıcak.

• maçın hakkı Karabükspor:7-Fenerbahçe:1

2|0
    5|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok iyi oldu hak ettiniz şimdi ağlayın bakalım Drogba'ya gol veriyorlar Emenike'ye vermiyorlar diye

Zaten fazla konuşmaya gerek yok tüm oyuncular ve ekip kötü bir Fenevbahçenin olduğunu söylüyor bu hafta ritminizi bulamadınız puan kaybetmeniz de bizim işimize yaradı teşekkürler

0|0
    1|0
  • oh olsun fb ye :D

2|1
    5|1
  • hakem haksızlık yapmışmış

1|1
    5|1
  • Maçı izlemedim bizim maçın baslamasına da 2 saat var erken sevinmekte istemiyorum ama çok iyi oldu bu beee :D

0|1
    6|1
    • eksi rekorunu kırmak üzereyiz yarışıyoruz hangimiz kazanacak acaba :)

• Bi galatasaraylı olarak yenilmiş olmanıza oturup aglamalı mıydım acaba tabi ki sevinicem doğal olan da bu degil mi istediğim soruya istediğim yorumu yapma hakkına sahibim ne senden ne de baskasından izin alıcak degilim maçı izlemediğim için gidip pozisyonlar hakkında bir yorum zaten yapamam doğal olarak ki izlemediğimi cümlenin basında zaten belirttim.

• Ben anlatamadım galiba... Benim burada söylediğim şey şu, sorumda maç hakkında bilgi istedim siz sevincinizi paylaştınız. Büyük ihtimalle insanlar da soruya uygun cevap veremediğiniz için eksiledi. Siz bu eksilemeyi "pis fenerlilerin mağlubiyeti çekememelerine" bağladınız. Ben de sizin görüşünüzün yanlış olduğuna ve insanları tuttuğu takımına göre yargılamamanızı söylüyorum.

Yükleniyor...