Fenerbahçe: 1- Karabükspor: 2 Fenerbahçe nasıldı? Maçta neden bu skor oldu?

fenerbahçe mağlubiyeti hakkında neler düşünüyorsunuz geçmiş olsun

0|0
5|32

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Karabükspor tarihi farkı kaçırdı maçın hakkı 7-1 Karabüksporundu ama sağlık olsun Karabükspor önündeki maçlara bakacak artık

2|2
    4|2
  • ohoooo yenildimi kamiller. :D: D karabüklü kardeşlerimize selamlar :D

3|0
    5|1
    • şimdi bakalım ne bahaneler üretecekler bu akşamki maçı almamız lazım

• yok renktaş bu kez benzinleri bitti motor çalışmadı araba gitmedi son dakikaya kadar

• iyi oldu şeref yoksunlarına :D

• Mağlubiyeti haketti.

1|0
    0|1
  • hakem net golümüzü vermedi,aventaj kuralını uygulamadı webo bomboş giderken,ama karabük pozisyonlarında bunu uyguladı,lütfü arıboğan ve ebrü köksal iyi çalışıyor demekki çünkü gs ofsayttan goller atmaya,bedava penaltı kullanmaya alıştı

4|1
    1|3
  • İkinci yarı Karabük çok iyiydi Volkan 4 5 tane net kurtarış yaptı ilk yarı Emenike'nin attığı gol ofsayt değildi sanki Lig tv sağolsun tam çizgiden göstermedi bir türlü pozisyonu.

2|1
    0|1
  • halbukı 5 6 dakıka hakem oynatmıştı uzatma (:

1|1
    0|0
  • Karabük iyi takım takır takır oynadılar ve yendiler maçın hakkı 5-1 idi olmadı Fener Volkana şükretsin

0|0
    0|0
  • hakem penaltımızı vermedi diye ağlayıp duracaklar şimdi günlerce..

3|1
    0|1
  • yorum uçmuş ya la

0|0
    0|2
  • 2. yarıyı izledim sadece rezalet top oynadı fenerbahçe. karabük çok rahat 5-6 tane atabilirdi. bundan önce de iyi oynamıyorlardı ama bu kadar rezil değillerdi.. bu düşüş ligin 2. yarısında da devam edecek gibi.. ama biz trabzonu yenemezsek bu mağlubiyetin hiç bir anlamı kalmaz :)

1|2
    4|2
  • karabükspor gerçekten çok iyi ve istekliydi, fenerbahçe'de de ciddi bir konsantrasyon kaybı gördüm. hakemin fenerbahçe'nin aleyhine birkaç yanlışı olsa da eğri oturup doğru konuşmak lazım karabük, maçı sonuna kadar haketmişti. bizim çocuklara bir uyarı olsun bu seferlik neyse.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Fenerbahçe sanki sahada yoktu bide ikinci yarı farkı kaçırdı diyebilirim karabükspor bir kaçtane %100Lük gol çıkardı volkan

0|0
    0|0
  • bu sefer hakem gol attıramadı 2.yarı puan farkının kapanacağını düşünüyorum ama yine bir şekilde Feneri şampiyon yapacaklar.

0|0
    0|0
  • Sanırım Fenerbahçe konsantre olamadı bu maça o yüzden yenildik çok büyük hatalar yaptık büyük pozisyon yanlışlarımız vardı defansta arada mağlubiyette gerekli :((

1|0
    0|4
  • hep küçük takımlar çakıyor şu fenere qwhdsdfsd

1|0
    2|1
  • sarı mavi yeşil meşil farkeeeeetmeeeeeeez

aynıııı yoldaa yürüyoooooruuuuuuuuzz bizzzzzzzzz

futbol şidddetttir futbolll holiganlıktııııııııııııııııııııırrrrrrr

futbol adam bıcaklamaktııııııııııııııııııııııııııırrrrrrr

FENERBAHCE sampiyon olacak ya seve seve ya da zorla !

0|0
    1|2
  • bızımkıler bırz sımardı tabı, bu kadar puan farkı olunca ('.')

1|0
    2|2
  • Karabüğe üzüldüm tarihi farkı kaçırdılar.

0|0
    2|1
  • çok iyi oldu çokta güzel oldu .. böyle bir komik video vardı :))

0|0
    0|0
  • valla fenerbahçenin mağlubiyeti değilde karabükspor'un galibiyeti sevindirdi beni :)

0|0
    0|0
  • her zaman ki gibi çok konuşulacak çünkü büyük takımlar kaybedince çok konuşulur kazanınca değil.

0|0
    0|1
  • iyi oldu ya puan farki 8e düştü

0|0
    0|0
  • inşallah bir daha yenilmez yaw ne bu böle

0|0
    0|0
  • 11 Puan Farkdan Dolayı Takım Rehavete Kapıldı Ama Sezon Sonu İpi Göğüsler Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • ben geldim tatlım

0|0
    0|0
  • benim zoruma giden şurda çok bilirmiş gibi yorum yapıp böbürlenen insanlar

0|0
    0|0
  • nedenimi var karabükspor daha iyi oynadı hakettiği maçı aldı

0|0
    0|0
  • fenerbahçe şampiyon

0|0
    0|0
  • Hakem serefsizdi.

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• bugün puan kaybedeceğimizi biliyordum bugün yenildiğimize sevinenler şuan lider kim :)

3|2
    1|2
  • Buz üstünde maç işte ama fenerbahçe bu maçtan çok ders çıkarır sorun yok hala lider FENERBAHÇE

3|3
    1|3
  • Karabuk..helal olsun diyorum...

1|0
    0|0
  • Her hafta hakem sayesinde kazandılar bu hafta da hakem sayesinde kaybettiler diyelim

Hakem bir yana zaten güzel oynamadılar iyi de oldu puan kayıpları Galatasarayımın işine yaradı renktaş şampiyonluğa oynuyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...