Erkekler neden bakar

bır sınıftakı arkadasım bızzat tanıyorum arkadasız konusuyoruz sureklı sınıfının kapısına dururken bana bakıyor her gun bakısmamız oluyor sızce neden bakıyor olabılır hoşlanma ıhtımalı v ar mı

Güncellemeler:
bazıları yanlış anlamıs sureklı bakıyor hatta bazen kesıyor bakarken guluyor tabı ben bakısmayı yarıda kesıp sınıfa gırıyorum

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ihtimal..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• siz hala olayı netlestiremedeniz galiba :)

0|0
    0|0
  • hoşlanır bakar

sever bakar

azar bakar

i*neliğine bakar

gıcıklığına bakar

hayal kurmak için bakar

boş boş bakar

gözü kalmıştır bakar

0|0
    0|0
  • erkekten kıza arkadaş olmaz öğrenin şunu artık

0|0
    0|0
  • İddali birisin ama beni dize getiremessin elenora :)

0|0
    0|0
  • BENDE BAKIYORUM Bİ KIZA AMA HOŞLANMIYORUM ÖLESİNE BAKIYORUM :d BAZILARI MAL OLUYOR BÖLE

0|0
    0|0
    • :) sureklı aynı kıza mı bakıyorsun ılgınc :)

• nıye bakıyor bu dıye bakıyor olabılırler dğaldır sana tavsıye erkek arkadası olanlara bakma :)

• haha bakşimdi :D 20 kız var 2 tanesinin sevgilisi var 4 dü beni seviyor ztn :D

• ben bakıyorsam hoşlanmışımdır... hoşlanmışsam öküz derecesine vardırmam bakmayı harekete geçerim. kızın elini ayağını heyecandan yerden keserim...

0|0
    0|0
  • hic yuz verme

0|0
    0|0
  • 7-8 kez göz göze geliyosanız dıkkatını cekmıssındır ve hoşlanma ihtimali yüksek ;)

0|0
    0|0
    • zaten arkadasım ne zaman tenefuste korıdorda olsam bakıyor normel bakma deıl bazen resmen kesıyor ama hıc konusurken anormel bır davranıs sergılemıyor

• benimde arkadaşım dediğim kız benden etkilenmiş ben bunun olmayacagını ona nasıl söylıcem dusunuyorum :) umarım demek ıstedıgımı anlamıssındır :)

• gözü gören herkes etrafına bakabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...