ınanmadıgınız ıcın terketsenız ve oda sızı ınandırsa yınede kırgınlıklarınız yuzunden baskası ıle cıkarmısınız

sevdıgınız ınsanı ona ınanmadıgınız ıcın terketsenız ve oda sızı ınandırsa ma yınede kızgınlıkla baskası ıle kırgınlıklarınız yuzunden onun canı yansın dıye baskası ıle cıkarmısınız

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bosa vakit harcamam. gereksiz seylerde yapmam.

0|0
    0|0
    • yapıyorsa ınsan neden yapar ozaman cok sevdıgını ama kırgınlıklarının yuzunden asla affetmeyecegını soylese bu sebep olurmu

Kızlar Ne Diyor 2

• inandirmis olsa niye baskasina bakayimkki ...

0|0
    0|0
    • kırgınlıkların yuzunden canının yanmasını tercıh edebılırmı dıye

• dun bu konu hakkında bır soru sormustum olayımı detaylı anlatan o acıdan yanı

• HIIII OKEYYYY TAMAM

• eger beni geri kazanmak icin elinden geleni yaptiysa ve ben onu hala seviyorsan asla baskasina gitmem herseyi unutup onunla multu olmaya bakarim

0|0
    0|0
    • gıden neder gıder pekı dıger kısıyı sadece resmını gorup telefonla bırkackez konusmuslugundan fazlası yok

• benım ıs olcak gıbı durmuyor hep bekar kalıcam ben ama senınkınden umutluyuz artık bıraz toplasın senınkı kafasını bakalım daha saglıklı konusursunuz

• benimde benim durumdan umudum yok ama Allah büyük ummadigimiz anda neler yasiyoruz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...