Hala daha kamu hırsızlığını aklamak ısteyenler hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Selam arkadslarım;

Bugunlerde gundemı meşgul eden konulardan bırıde: Kamu hırsızlığı.. Hala daha karayı aklamaya calısanların durumunu dusundumde.. Ne kadar uzuntu verıcı bır halde oldukları aklıma geldı.. Bu kadarıda pes.. Cem yılmazın dedıgı gıbı ; bır adamı bır kadınla basarsın.. Hangı otel dıye sorar? Kendını kurtarmanın bu kadar ucuz yolu? Bunlarda aynı sekılde ne yolsuzluğu ya:):) Dıs ulkelerın oyunu bu ya.? Besbellı.. Bızler cunku melek gıbı ınsanlarız.. Tuh mahsallah nazar degmesın.. Hanı alkış? Magdur olduk.. Uhuhuhı..:) Bu manzara karsısında gülmekten kendımı alamıyorum.. Barı kendını savunacak başka seyler bul.. Kopya ceken bır ogrencının basına gelenler gıbı.. Ne kopyası ya.! Bunlar hep arkadslarımın oyunu.. Iftıra... oğlum sozlu yapıyım o zaman ..? yok hocam ya.. sımdı dur ben en ıyısı gururumdan gıdıp bır arkadslarımı okuldan attırıyım..'! ( rte nın çocuk versıyonu)...

sağlıcakla kalın.. Ellerınız harama uzanmasın.

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel dileğin için sağol. Bu bizim için sorun değilde umarım %50 nin bir kısmının gözü açılır artık

1|1
    0|5
    • eksık olma arkadsım.. sagolasın.

• evt bakalım.. bende heyecanla bekliyorum.. sagol güzel ve anlamlı sohbetın ıcın.

• sende sağol teşekkürler ;)

Erkekler Ne Diyor 20

• Laf mi ettin simdi sen?

Cemaat hukumet restlesmesi oldugunu anlamayacak kadar kor isen...

Iran ambargosunun Halkbank kanaliyla delindigini ABD nin onca ikazina ragmen gormediysen...

Reza denen iranlinin Ambargonun kirilmasinda kilit adam oldugunu bilmiyorsan.

Zafer Caglayanin iran eksenli dis ticaret politikasinin hakan fidanla birlikte olmesi istenen Turklerden oldugunu bilmiyorsan..

Boyle sacmalarsin bilmis gibi.

Hirsizlari kimse savunmuyor, savunulan sey tehditle politik dizayn.

Hukuk senin mantiginda olsaydi, santaj, tehdit sonuna kadar mubahti. Kaldi ki masumiyet karinesi denen bir sey var. Yargi karari olmadan nereden biliyorsun hirsiz olduklarini! Her okudugun, gordugun dogru mu? Neyse.

1|2
    1|2
    • yargılardan da hırsızlar çıkar bunu unutmamalısın bu bır.. evt restlesmesı doğrudur.. evt laf ettım.. cok da güzel laf ettım.. Kım hırsızı savunur; onu dıs mıhraklların oyunu derse yakında bılecektır. Sımdı soruyorum sana: gezı eylemınde oduller saçan polislere arka çıkan rte hırsızların bulunduğu zaman mı? hemencecik polıs düşmanı kesıldı? neden görevden alıyorsun.? Adam gıbı sor hesabı? panıklemıs bır halde ne yapacağını sasırdı yavrucak.. Neyse senınde gozlerın açılır yakında.

• Polis insnaları öldürürken destek verin ikramiye verin, polis ilk defa görevini yerine getirirken görevden alın :) tehtit mantığı bu mu? "Beni yargılayamazsın görevden alınırsın!" demek tehtit değil mi?

• bılmemkım senı destekliyorum. tam söylemek ıstedıklerımı soyleyıverdın.. saolasın. ıste bunu bende anlayamadım:)

• Kamu hırsızlığını hala daha "AK"lamaya çalışanlanların, Acilen veterinere gitmelerini öneriyorum... Hatta özel merkezler var K-9 eğitimi falan veriyorlar, düzgün bir eğitim alırlarsa bu sorunda geçer.

1|1
    0|0
  • Dün bir sokak röportajı izledim, soru " yolsuzluk operasyonu hakkında ne düşünüyorsunuz?" gelen cevapların yaklaşık 10 tanesi "birşey düşünmüyorum" 4-5 kişi "yolsuzluk? bilmim vallahi"...

Videoyu izlediğimde aklıma gelen şey Descartes'ın bir lafı varya DÜŞÜNÜYORUM ÖYLEYSE VARIM diye direk o geldi, ne yazıkki ülkemizin sözde VATANDAŞLARI nın çoğu aslında yok :) bak senin soruna 10 cevap var, 10 tanesi erkek, 1 tanesi kurtlar vadisi izleyip kültür patlaması yaşamış mit ajanı sanırım, geriye kalanlar nerede? "Of yhhh çoq skcııııı" demekle meşguller.

Şahsen ben bu ampül partisine hiç oy vermedim ama önümüzdeki seçimlerde vermeyi düşünüyorum, bu halkı biraz daha düdüklesin diye... Bu halk herşeyi hak ediyor, akp de güzel götürüyor :)

Hah diğer partilere gelelim CHP ve MHPden girelim.MHP fazla susuyor, genel başkanının liderlik vasfı sıfırn altında -8 hissediliyor :) CHP bu güne kadar beceriksizliğini gösterdi zaten.Daha doğrusu danışıklı dövüşten başka bir halt yedikleri yok.Bu millet kendi partisini kurmadan, iktidara getirmeden giden paraların sadece hesap numarası değişecek...

İMZA

Bilmemkim :)

0|1
    0|0
    • süper bır yorum..bravo.. ne kadar da bılınclısın oyle .. su ankı topluma bakınca gozlerım yasardı

• chp de böyle bir adam var bence chp her zaman iyidir..

link

• link

link

Kendilerini bende severdim, ayrıca gönlümde CHF nin ayrı bir yeri vardır benim için kutsaldır, ama dediğim gibi CHF nin CHP nin değil.

• Sizler neden bir anda çıkıyorsunuz böyle yahu? AKP'liler başka partileri eleştiren bir soru sormazken siz neden böylesiniz? Ciddi ciddi soruyorum bunu?

0|1
    1|0
    • cok güzel bır soru teşekkür ederım.. Cunku onlar elestırı dıye bırsey bılmezler.. bu sozu soylemecektım ama zorunda bıraktım.. Koyunlar da topluluğa katılıp ac kalsalar bıle soru sormazlar..bak duydunmu cıt yok..

• Yanlış anlama, bitarafım bu konuda.. sadece gözlemlediğim bir şeydi bu.. düşüncene saygı duyarım :)

• sagol arkadsım.. keşke herkes saygı duysa.. bu haksızlığı emın ol chpsı mhpsı yaptığı zaman ; asıl o zaman bak nasıl yuklenırlerdı? Yuklensınlerde eger ortada haksızlık varsa.. Benım karsı olduğum sey haksızlık ; yalancılık ; .. Bunlar olursa benım ııcn bıter zaten çoktan bıtmıstıde benım ıcın .. Eger bu yolsuzluğa gom yumarsam aman salla dersem vıcdanım rahat etmez. Zaten hıc rahat deıldide hıc bı zaman.. Her vıcdanı olan ınsanın yapması gereken seyde bu zaten

• Bir şey dikkatimi çekti ..Bir gezi olaylarında yoğun yazdın birde 2. etap olan yolsuzluk olaylarında sistemli bir şekilde :))

Sen o günlerde polislere çok kızıyordun belide bu günlerde polisleri yere göğe sığdıramassın şimdi .. :))

İstediğiniz kadar uğraşın bu millet 30 martta sahta bir şekilde Allah 'a el açanlarada fırsat bu fırsat deyip şimdilerde o sevmedikleri Amerikanın kapısından ayrılmayanlarıda not alıyor bir tarafa ;)

1|1
    2|4
    • evt gezı eylemlerınıde destekliyorum.. ıktıdarın yaptıklarını sevmemem onaylamamam sucmu? polıslerın yaptıklarınıda onaylamıyorum. Ortada dolandırıcılık varsa ona lafım.. Ha senın ahlak anlayıısında farklıdır.. Onada bısey dıyemem.. Helal olsun da dersın. Saygı duyarım.. Ben doğru soyledıgımı düşünüyorum.. Isteyenle sabaha kadar tartışırım.. Her lafa bır sozumuz vardır.. Ha yalnıs bılıyorsamda adam gıbı bırı benı argümanlarıyla sasırtır.; fıkrımıde degıstırır..! Ama su an gozlerım kor deıl sukur

• Halk bankasınınn finansal verilerene 12 yıl zarfında bakmanı öneririm .. hiç kimse geçmişini unutmamalı nereden geldiğini neden avrupanın bize düşman olduğunu .. Abd nin nesini göreyim güzel kardeşim karşılıksız parayı bu dünyada bir tek kim basabiliyor..

• elbette nerden geldıgını unutmamalısın.. ama benım soyledıgım.. gecmısle yasayanlar gecmıste kalanlar hep eskılerde gep gerılerde kalmaya mahkum olurlar.. Adam gıbı calıssınlar; bılımle ılımde 1 olsunlar abdye kafa tutsunlar; bıseyler yapsınlar; satarak deıl mılletın malını; durustluklerıyle olgunluklarıyla saygı görsünler; koplekslerıyle hakaretleriyle deıl; uzlaşmacılıklarıyla tanınsınlar; dını kullanmayıp adam gıbı samımı olsunlar; oy ıcın bıseyler yapmasınlar o zaman sapka cıkaralım

• Ee, ne de olsa ülkede ağzından çıkanı sümme hâşâ Allah kelamı olarak bilen fanatikler var. Hırsızları bile savunur böyleleri, ama Müslümanlığına da b.k sürdürmez. Ya ben yanlış okudum Kuran'ı, ya da bunların inandıkları din bambaşka birşey. Özeleştiri bir erdemdir, ben bir kere olsun akpnin önde gelenlerinden birisinin hatalıyız dediğini duymadım. chp de olmasa nereye saldıracaklar Allah bilir.

1|1
    0|0
    • bulurlar merak etmeyın.. mhpsı var.. daha bır suru partısı var.. var mıböyle bısey ya.. bu kadar kopleks kendını ustun görme.. Osmanlıyla kendını es tutma.. o artık oldu ne zaman bunu anlayacaklar.. Artık yenı bır devlet kuruldu.. bıseyler yapmak gelecegı kurtarmak yerıne eskıye bakıp eskiyle ovunenler kadar budalarları hıc gormedım.. bırazda gelecegınle ovun.. calısda yola gel. bak zaman degısıyor.. sende degıs. adam gıbı bıseyler yap. deılmı ama:::) saolasın

• Emniyette yaşanan görevden almalar suçun kabulüdür.Bunlara göz yuman Allahsiz kitapsızdir.bunların yanında duran müslüman değildir.

0|0
    0|1
  • allah onların evlerine ateşş versinnn

1|1
    0|0
  • senin yok mumilyon dolrlık ayakkabı kutun :)

1|1
    0|0
  • utanmaz zihniyet ve g..t kılı seçmenler oldukça bunlar daha çok yüzsüzlük yaparlar

1|1
    1|0
  • Bu kadar cahil millet var oldukça iki türban bir allah diyip yine kandırıcak yine kazanıcak

0|3
    0|1
    • evt ama artık cemaat destegını kaybettı.. artık yalnız bence

• onu destekleyen yine cahil kesim var bir yerlerden görüyoruz onları..aslında onlarda cahil değil cahil gibi görünen çakallar zenginin çok arkadaşı olur ya parası içing*tkılı oluyolar da neyse bide şu kılıçdaroğru istifa etse çok iyi olur bu zamanda

• aynen sana katılıyorum.. bu arada.. bunun dısıne gore bır rakıp gelmeli.. ıste karsı taraftada o kadar suc varkı..

• pampa senin sevgilinle olan meseleleri sormanı özlemiştik nerde kaldın?bir de sevgilinden başka bir dünya olduğunu fark etmen güzel.

1|0
    1|2
    • konumuz o deılkı kardeş.. sen haddını asan cümleler kurup gundemı degıstırmeyemı calıstın? bırılerı haksızlığa karsı peskes cekıyor.. Bende burada susup oturacak deıldım.. Benı ezmeye kalksacak cümleler kurup su ankı haksızlığı ortpas etmeyemı calıstın? sen kızacaksan bana deıl; asagılacaksan bırılerı yalnıs adrestesın.. bana deıl onlara kızmalısın kendıne de aynı sekılde:D

• yok pampa ben seni bu sitede ne zaman görsem sevgilinle ilgili soru soruyordun.şaşırttın beni.

• saçmalama.. sen karıştırıyorsun bence:D yuh:D:D

• link dinleyin arkadaş hala akp diyenler varsa başka videolarıda yollayım dinleyin bakalım takım tutar gibi parti tutacak mısınız hala

0|1
    0|1
    • valla ben begendım helal olsun

• akp takımını tutan birisi - atmış güldüm harbiden :D gerçekleri görüp hala oy atan bir cahil arkadaş sanırım :)

• maalsef kardeş:D

• hangi hırsızlıgı haklamak için:)

1|0
    0|1
  • kızların beyni yok sanırım cevap vermediğine göre... ya da nasıl erkek tavlarım diye o küçücük beyinleri yordukları için soruyu ilgi çekici bulmamışlar

0|0
    0|0
  • Valla ben AKP ci değilim ama halk bankası müdürünün paraları ortaya çıktı diye milletide suçlayamam açık ve net! ben inanmıyroum israil rahatsız iran meselesinden oraya bağlıyroum!

0|0
    1|1
    • oda varda.. ama bu hırsız olmadıkları anlamına gelmiyor..

• hırsızlık var ama bunu o partisden biri yaptı diye bütün partiye kesmek gerekmez kim ya da kimler yaptıysa sadece onlar ceza almalı!

• iktidar değişmeyecek ne yazık ki... başkada bir şey düşünemiyorum.

0|0
    0|0
    • ıns bırgun oda olur be.. Allah nasıp etsın:)

• çoğunluk ne isterse o olur demokraside... ve çoğunluk yobaz... o zaman yapacak bir şey yok... bunuda es geçme.. o kadar kolay değil... bence ülke değiştirelim... tatillerde gelelim

• ulkemı terkedemem.. takı bayrağımın yere ındıgını görene kadar.

• En nefret ettiğim şeydir işkembeden sallamak bilgisizce konusmak uzmanlık alanı olmayanın o konuda ahkam kesmesi tvden gaza gelip sokaklara dökülmesi derdınız ne sizin

0|0
    0|0
    • derdımız cok basit: ulkemızı sevmek sucmu? sızler gıbı nankör deılız cok sukur.. Parayı bulunca dünyadan habersız tıplerden deılız cok sukur! Herseyı takıp edıyoruz. Meraklandırdıkmı yoksa sızın gıbılerı? Oyununuzu mu bozduk?:) uzulmeyın buda gecer

• Gücünüz yetıyosa oy vermeyın ındırın o zaman koyunlar çobanı seçti demokrasi işledi fazla konusmayın saygı duyun

• bu konuda haklısın. demokrası bızlere gore deılmıs. madem toplum cahıl.. cahıllerı demokrasiyle yönetmeye kalkışırsan basa dangalaklar gecıyor

• senin bu olanları yorumlayacak bilgi birikiminde olduğunu sanmıyorum.

1|1
    1|3
  • 0|0
    0|0
    • ahh:):) buda ıyımıçamur atanlar ne kadar da bellı:):) bunun oyun olduğu hemen anlaşılır deılmı? sevgılı rtelıler

• fışkıyeylen apla :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...