Karnımın dümdüz olmasını istiyorum yardım edin!

Evde koşu bandım var her gün 40 dk koşuyorum. Hedefim 7 kg vermek. Kostuktan sonra ip atliyorum. Bacak hareketleri yapıyorum. göbegimin de dümdüz olmasını istiyorum. Hangi hareketleri yapmalıyım. Kimisi mekik yağ eritmez kas yapar diyor kimisi eritir diyor. Bilen biri lütfen yardım etsin.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik filan da çekmelisin. Olumlu yansıması olacaktır.

1|0
    0|1
    • Kaslarımı görsen adonislerim bile çıktı. Sonra 2 ay yapmadım. Göbek iyice saldı.

Günde 200 mekik boru mu ressam bey ? ^^

• İlk günler 20 den başlamıştım sonra zamanla sayısı yükseldi 200 e gelmeden yanmıyordu kaslar. Gözlemlediğim sonuçlardan yola çıkarak yazdım bunları kas ve sıkılaştırmak iyidir. Tabi bende biraz boğazlı olunca yapacak birşey yok asdfghjklş.

Erkekler Ne Diyor 6

• diyet şart

biraz da spor link

0|0
    0|0
  • bilen birisi burada yok.

buradaki herifler sadece kafa karıştırır.

sen biraz paraya kıy, git bir spor salonuna

0|0
    0|0
  • herşey beslenme... lanet olsun...

0|0
    0|0
  • Plates öneriyorum

0|0
    0|0
  • BİRİnin BENİ yardıma çağırdını hissediyorum:D

0|0
    0|0
  • sadece diyet yapman yeterli. mesela un ve sekerden uzak dur 1-2 ay icinde gobek erir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mekik göbek eritmez evet sadece kas yapar. Mekik yapmayı bıraktın diyelim. O kaslar kaybolup o göbek yine aynı olacak. (Kendimden biliyorum.)

Göbeğinin dümdüz olmasını istiyorsan 1 saat aralıksız spor yapacaksın. Fakat spora başlamadan önce ilk olarak ısınman gerekiyor. Isınmadan yaparsan daha bi' zorlanırsın gizlican. Koşu bandında koşarken bol bol su içmeyide ihmal etme. Günde 3.5 litrelik su tüket. (Su çok önemli kardeşim spor yapmadan su ile verdi kilo.)

Hem 7 kg nedir ki ? Yaza kadar fit gibi olursun maşallah. Hadi kolay gelsin.

0|1
    0|0
    • Mekik eritir doğru yapıldığı takdirde.

• İnanırım ressam hanım^^ Bende spor yapıyorum şuan bile gidiyorum. 200 mekik çok fazla çünkü zor insanı yoruyor... Karın kasılıyor. Kasa yapar, sıkılaştırır diye düşüyürrum. Olumlu bir dönüş olur

• Aynen bende 30 dan başladım yükselttim. Çok faydası oluyor fazlalıklar gidiyor sıkılaşıyor iyi oluyor..^^ Ben sehpa ve yerde ikisini de yapıyordum ama sehpada daha çok zorladığı için faydalı oluyrdu. Spor salonuda büyüktü. Şimdi gittiğim küçük bir yer ama güzel ortamı.

• Mekik çekmek.

0|0
    0|0
  • Çok zor bir iş hiç anlatamayacağım diyet+cardio+karın egzersizleri diyeyim

0|0
    0|0
  • Kas zaten yag yakar

0|0
    0|0
Yükleniyor...