Başınıdan geçen en komik anı hangisiydi??

başınıdan geçen en komik anı hangisidir...eyvah rezil oldum dediğiniz anlar ama sonradan hatırladıkça veya anlattığınızda çok güldüğünüz anılarınız olmuştur paylaşırmısınız şu soğuk havada kıkırdayalım azcık;

Güncellemeler:
başınızdan geçen en komik hatıralarınız?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• lisede bir hocamın arkasından konuşuyodum bir baktım adam arkamda arkadaşıma da bak bakalım benim anlattığım kadar gıcık mı dedim adamda duyuyo tabi ama o laf bir anda ağzımdan çıktıı utandım ama banane ya iyi oldu öğrendii

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Matamatikten anlamadiigm icin sinifta oturup agladigim ve hoslandigim cocugun bana kahkaha atmasi felan Halbuki aptal da bilmiyordu cevabi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok küçüktüm güzeş gözümü alıyodu. önümü fazla göremiyodum. hızlı bir şekilde koşuyordum :D oda ne telefon klübesi meğer koştuğum yerdeymiş. ben telefon klübesine telefon klübesi bana girdi :)

0|1
    0|0
  • Daha geçen gün başıma geldi. Zincirlikuyu Zorlu AVM ye gezmeye gittik. İçerde dolaşırken telefon geldi. Huyum kurusun telefonla konuşurken etrafıma, önüme arkama hiç bakmam. Ortada havuz varmış havuzla mermerlerin rengi aynı renk gibi havuz olduğunun farkında bile değilim. Elimde telefon kafam yukarda giderken cumburlop havuza daldım. kafamı kaldırdım lan acaba kimse gördümü diye benimki bizim millete rezil olmak değil ulusa rezil olmak gibi birşey oldu bir tarafta asyalılar bir tarafta araplar kıkır gülüyolar. kafamı kaldırıp bakamıyorum bile rezillik diz boyu :D

Çıktım havuzdan bir mağazanın klimasının altında bekledim biraz beklerken anladım ki tek kurban ben değilim benden sonra en az 5 kişi daha havuzu boyladı. Bildiğiniz kamera şakası gibi bişey. Zorluya giderseniz havuzlara dikkat edin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...