Helal paranın ayakkabı kutusunda ne işi var?

Siyaseti genelde uzaktan takip ederim ama bugün duyduğum bu soru bence günün sorusu seçilecek cinsten... Evet soruyorum, Helal paranın ayakkabı kutusunda ne işi olabilir?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• yok nan benimkiler çaykur tomurcuk paketleri olurya metal

aha onun içinde :DDd

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mutfakta tencerenin içinde olmalıydı haklısın.

Günün sorusu yapmak istiyorsan kızlarsoruyor a mesaj at bildir 750 xper karşılığında yaparlar

onlar seçmiyor sen seçtiriyorsun.

0|0
    0|0
    • Yok burada seçtirmek için demedim aslında :) Herkesin cevaplaması gerektiğini düşündüğüm bir soru olduğunu belirtmek istedim sadece :)

• Çok soruldu bıktık desem :)

• Son günlerde bu sitede neredeyse sadece mesajlaşma kısmıyla ilgilendiğim için pek konulara bakamadım :) Farketmedim yani :)

• helal oldugunu kim söylüyor ona bakarsan ebru gündeşin kocasının gerçi kardeşi gibi duruyor yanında neyse aldıgı hediyeler helalmi bakalım...

0|1
    0|0
  • halk cüzdanda parayı zor bulurken

0|1
    0|0
  • Casusluk yapmissan aldigin parada gizlidir.bankaya yatiramazsin hesap sorulursa nerden aldim diyeceksin?

0|1
    0|0
    • bir evde boyum kadar 6 adet para kasası. ve bunlardan bakanların evlerinde kaç yüz tane daha var Allah bilir. çünkü hiçbir eve girilemiyor.

• Ama paranin kaynagi iran. Iran sana deseki ambargo var altin ticareti yapmam lazim yapamuyom sen el altindan araci ol sana komisyon vereyim dese. Hayir olmaz ben amerikaya ihanet edemem senambargolusun paranda senin olsun mu diyeceksin :)

Erkekler Ne Diyor 6

• aynen öyle kardeşimm ama bu millete az bile bu adamlar meydanları dolduruyor hala tayyip yalan üstüne yalan atıyor yok liderimiz tam güvenimiz erdoğan diyorlar ne diyeckeesin bu tabloya utanmaz boyunsuz bakan açıklama yapıyor deliller karartılmış diyee

0|0
    0|0
  • onlara helal

bize link

0|0
    0|0
  • Kutular okunmuş ceylan derisindense demek ki

1|0
    0|0
  • para sadece bankada veya yasığın altında helaldir diye bir kavrammı var?

0|0
    0|0
  • Yatak odasinda ahlâkı bozulmasın diye kutuya koymuşlar...

0|0
    0|0
  • ayakkabı kutusunu sıkım onların

0|0
    0|0
Yükleniyor...