Yolsuzluk davasının Tayyip Erdoğan'ın düşündüğü gibi komplo olduğunu düşünüyor musun?

Yolsuzluk davasını Tayyip Erdoğan'ın düşündüğü gibi komplo olduğunu düşünüyormusun?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Hükümetin yanında kaymak yiyenler her zaman olmustur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Saçmalama ne komplosu herşey ortaya çıktı belgelerle birsürü yolsuzluk yapılmış adalet önünde herşey çıktı ortaya. Tam tersine Erdoğan bildiği halde göz yumdu bu olaylara cemaatcilerde biliyordu ama göz yumuyorlardı taaki ters düşene kadar yani yaptıkları çıkar için. Ama kırk yılın başı bir işe yaradı bu olay rüşvetçi yolsuzlar çıktı ortaya.Millet aç açıkta gezerken tonla kul hakkı yemiş oldular çıktı ortaya şimdi onlar düşünsün. Yolsuzluk yapanlarında çoğu akp li bunuda belirmeden geçemicem.

0|0
    0|0
  • tayyosun hayati komplo.

0|0
    0|0
  • Tayyip erdogan bir kukla..

Siyasetci YALANCI olur. olamayanda indirilir zaten :)

DIP NOT; Türkiyeyi karanlik bekliyor!

0|0
    0|1
  • ne komplosu... tayyeap sicti.

0|0
    0|0
  • Bence hukumet ambargodaki irana altin ticaretinde el altindan yardim etmistir ve komisyon almistir ama acikca dunyanin onunde soyleyemezler. Bati ve birileri de secim oncesi mahsus patlatti.

Irandan almislar paralari hersey ortada

0|0
    1|0
  • Planlı bir sey ancak dogru yani bu ülked onun yaptıgı kadar yolsuzlugu kimse yapamadı.Adam isi iyi götürdü valla.

Cem Yılmazın dedigi gibi Hırsızlık yapmayın hükümet rekabetten hoslanmaz

Ama bu seferki biraz disli cıktı.Hortumun bir yerde kesilmes iyi oldu ama bizim için pek bir sey degismez heralde oyle de acız boyle de acız.Yeni gelen gene soyar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Komplo olsa ne yazar.. Yapıldımı yapıldı! konu kapanmıştır başbakan istediğini söylesin bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • Bu Millet Bu Oyunlara gelmez.En azından Aklı selim İnsanlar anlar bunun plan sonucunda devlete karsı bır komplo olduğunu. Öyle bır plankı gerektiği zaman bakan oğullarını bile içine alıyor.Hersey ortaya çıkacak hersey bıtmıs değil.

1|0
    1|1
    • "Helal paranın ayakkabı kutusunda ne işi var? Zor bir soru değil. Gerçekten Müslümanlığa bağlı bir insan bu soruyu soruyorum. Bana bunu yanıtını verecek. Devletin genel müdürsün sen, banka emrinde. Nasıl oluyor da bu parayı götürüp evinde saklıyorsun? Bu haram para Başbakan tarafından savunulmuş olması çok acı. Koskoca İçişleri bakanının oğlu gözaltına alınıyormuş da bunu televizyonlardan öğreniyormuş. Sen utanmadın mı oğluna yolsuzluğu tavsiye ederken? Bunların yatacak yeri de yok."

• Saçmalamaya Başladın Farkındaysan.

Bu devlet ıcerısınde kaç Kişi Çalısıyor en yuksek duzeyde Insanlar Bankaların genel müdürleri.

Bunlar yolsuzluk yapmıssa, kım nerden bılebılır.Bakan Oğlu yolsuzluk yapmıssa babası nerden bılebılır.Senın yaptığın herseyı Baban bılıyor mu?Ak parti hukumetinın içinde lekesız ınsan çıkamazmı çıkıyor ıste Heryerde kötü ınsanlar var. Bunca Insanı takip edemzsın Herseyı Bılemezsın. Arkandan iş çevirirler sen Sonra öğrenırsın Bu Hep böyle Olmustur. İnce bir plan

• Ben Muammer Güler'e katılıyorum, polis durduk yere kimseyi gözaltına almaasdfghjklkjhfd

1|0
    0|1
  • Hayatı yalan o adamın,kendilerine göre bir din icat etmişler kafalarına göre at koşturuyolar,işallah yedikleri her haram lokma burunlarından gelir,şerefsiz akp!

0|0
    0|0
  • Bakanların yolsuzluğunu ortaya çıkaranların cezalandırıldığı ülke...

0|0
    0|0
  • ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...