Gergin sinirler, karmaşık erkekler

Sevgilim geç uyuyor. Bazen gece kalktığım zaman whatsapp'a giriyorum. Ne zaman yattığına bakıyorum. Bu gece geç yattığını gördüm ve mesaj attım. Saat 4'e geliyordu. Hemen cevap verdi. Canının sıkkın olduğunu, çok sinirlendiğini ve konuşmak istemediğini, düşündüğüm şeylerin olmadığını söyledi. Biraz üsteledim ama sonra uyudum. Uyandığı zaman sordum. Bana söylemedi. Benden neden sakladığını sordum. Benden saklamadığını, samimi olmadığımı, halini hatrını sormam yerine direk geceyi sorduğumu söyledi. Tekrar sinirlendim. Tabi, sinirlendiğimi belli etmiyorum. Byefendi söylemicekmiş... Sen bilirsin, dedim. Saçma saçma tavır yapma, dedi. Bu olanların altında fazla birşey aramak istemiyorum. Huzurumuzu kaçırmış olurum. İster istemez gerildim. Davranışlarından nasıl bir anlam çıkarmam gerektiğini bilmiyorum. Sadece ılımlı davranıyorum. Biraz kırgın. Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var. Siz olsanız ne düşünürsünüz, ne yaparsınız?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• fazla üstüne gitme sende onun gibi davran biraz sonunda rahatsız olup neden böyle yaptığını soracaktır.Sen de böylesin diyerek devam edersin zaten o sinirle herşeyi anlatır merak etme

0|0
    0|0
  • Boğmussun cocuğu :/

0|0
    0|0
    • Boğmuş olabilirim. Sanırım onun yaptığı kıskançlıklar hafifletir. Elinden çok çekiyorum. :P :)

• Allah çektirmesin..

• biraz kendi halimize bırakın arada sizede iyi gelir bizede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• konuştugu başka biri olabilir ondan istediği cevabı alamamış oyüden öyledir yoksa sana söyleyemiyceği ne sorunu olabilir ki.

0|0
    0|0
  • canım bende cok gec uyuyorum,benımde sevgilim bana bu yüzden hep kızıyo neden bu saatte internettesin kimle konusuyosun falan diye ama bişey yaptıgım yok,can sıkıntısına geziniyorum öyle. O da öyle olabilir

0|0
    0|0
    • Bana verdiği cevaplar rahatsız etti. :(

• ya kuzucum bak bende gergin biriyim durduk yere farkında olmadan soguk davranıyorum ve sevgilim günde kac kez özür diliyo kendini suclu hissediyo,üzülme bu kadar :)

• Sağol canım. :)

• Başka biriyle konuşma ihtimali yüksek.

Aklını birisi karıştırmış olabilir. :(

0|0
    0|0
    • Allah korusun! :( Düşündülerin değil, demişti. Offffffffffffffff.

• Yinede hemen celallenme. Olayı anla ona göre hareket et.

Dediği gibidir belkide.

• Hemen celallenmek istemediğim için sizlerin fikirlerini alıyorum. Yanlış yapıyorum. Bu kadar çok sevmemem lazım.

Yükleniyor...