Bu erkekleri çözemedim :/

Bi arkadaşım var,yakın olduğum birisi.Aylarca arkadaşlarıyla beni uzaktan kesti durdu.Ben ortama girdiğimde o beni görmüyoken arkadaşı hemen kulağına bişeyler fısıldıyodu o da direkt bana bakıyodu.Sürekli yakınımda dolaşıp duruyodu.En sonunda dayanamadım benden hoşlanıp hoşlanmadığını sordum.Hayır,ben seni yakın arkadaşım olarak görüyorum sen beni yanlış anladın dedi.Sizce doğru mu yalan mı söylüyor ? Niye o zaman aylarca peşimde dolandın dedim cevap vermedi..Ben bundan sonra ondan uzak durmaya karar verdim,yüzüne bile bakmıycam.Sizce ne yapmalıyım ? Erkekler gerçekten çok tuhaf...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• utandırdın tek ken sorsaydın barı

0|0
    0|0
    • Netten sordum zaten :)

• sana ayıp ettıgı ıcın :D

• Evet napmaya çalıştığını çözemedim zaten :/

Erkekler Ne Diyor 2

• :D:D:DD çok komiksn eğer çocuk seni görmüyosa ve sen ortama girince arkadaşı kulağına fısıldıyosa bence sen çocuğa aşıksın g.tnde dolaşıyosun sürekli onu kesiyosun çocukta bak seni kesiyo diyodur kulağınaa hahahaa kamil yaa bakmıyom der şimdi bakmıyosan fısıldaşmayı nasıl gördn derm g.t gibi kalırsın asfdalskfjalkfhskajfa :D:D::D:DD

0|0
    0|0
    • Gerçekten güldürdün :)) Sen nerden biliyosun benim ona aşık olduğumu ? Kesildiğimi hissediyorum diyorum,sürekli yanıma gelip duruyo çocuk diyorum sen ne diyosun :) Bence sen daha komiksin bence daha fazla saçmalamadan uza :)

• Çocuk yuvasından kaçmış gibisin ikile :)

• espri yaptı bal kabağı yediremiyosun demi gerçekler amele s.müğü :D:D:D

• ergen durumu beyler eksileyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...