Kendi arkasını toplayamayan kadınların evlenmek için yanıp tutuşmasının izahı ne?

herkesi yakacaksınız!yemek yapmayı bilmez

temizlik desen hayatında yapmamış!

kariyer desen okula koca bulmaya gitmiş

traştan bölüm okumuş gelmiş yine elde var sıfır

?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Soruna 5 yıldız.

Kadın dediğin düzenli, tertipli olacak. Pis kadın olmaz, olmamalı, doğasında yok.

Böyleleri evlenmemeli!

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• Evet yemek bilmem annem hiç temizlik yaptırmadı okul arkadaş gezmeme hiç karışılmadı

şimdi düşünüyorum 2 tabak yıkasaydım bana ne kazandıracaktı (hiç)

Annem babam okutarak insanın ideallerinin bir çok şeyden daha önemli olduğunu öğretmiş..

23 yıldır açlıktan ölmedim kirden pasaktan mikrop kapmadım sanırım pis değilim ve yiyecek bişeyler bulmuşum her zaman.

Not: Koca aramıyorumki ben :)

2|0
    0|0
  • Yemek yapmak dert değil market poşetlerini taşıyacak mı?Temizlik dert değil koltuğu kenara çekecek mi?

Okumaya gelince okuyoruz çalışıyoruz sonra benden güçlü kadın istemem nidaları atıyorsunuz...

1|0
    0|0
  • Anneler bu oğlanları çok şımartmış :D

1|0
    0|0
  • bir mesleği olmayanlar evlenmesin mi yani:D

0|0
    0|0
  • bu beni tarif ediyor :)

1|0
    0|0
  • bana mı dedın :))

0|0
    0|0
    • ha ha :D yok sen öyle birine benzemiyosun gibi :))

• yemek yok temizlik yok :) ama çalışcan :D ya kocanın sadece ymek ve temizliğe ihtiyacı varsa :D

• O zaman erkekler neden; okumuş,kendi ayakları üzerinde duran,bakımlı vede kariyerli birini isterler bunu da bir sor bence? Çift yönlü sormalısın bu soruları..

0|0
    0|0
  • Kariyerim sağlam olacak çok şükür de yemek yapmayı bende pek beceremem. :D

0|0
    0|0
  • Ben tam Araf'tayım...

0|0
    0|0
  • bir baltaya sap olamamış erkeklerde var onlara ne diyeceksiniz ?

0|0
    0|0
    • yemek bılmem temızlık sevmem :) calısıp kocama bakarım sadece :)

• Hizmetçi mi arıyosssun yahu.ikinizde çalışn evinizi kadn temizlesin. :)

0|0
    0|0
  • :D gozunuzu acin yanmayinnn

0|0
    0|0
  • malesef var öyle kizlar birsey bilmeyenler ama onlar yemek yapmayi temizlik yapmayi bilen kizlardan daha degerli oluyor nedense

1|1
    0|0
  • tıpkı anasının dibinden ayrılmayan bir erkeğin evlenmek çabasına benziyor. ikisinden de bir halt olmaz

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 5

• Aaa olurmu beni oldugum gibi sevsin sozunu bosami uydurmuslar ha bide sen kendine hizmetci mi ariyorsun diye cirlamalari var :))

0|0
    0|0
  • boş beleş kuruntuları işte

0|0
    0|0
  • Of of of vurdu gol oldu... Çapkına saygı...

- alo anne ukraynadan hatun siparişi verdim. Tamam ışte o da sadece çocuk doğuruyor, biraz yemek biraz temizlik. Senin bulduklarından artı olarak 20 cm boy, pürüzsüz ten ve kalemle çizilmiş vücuda sahip. Turkceyi ben öğretirim...

0|0
    0|0
  • hayatlarını garantiye almak için tutuşuyorlar

bir salak bulduklarındada, kocalarını yerin dibine sokuyorlar, ömür boyu kocalarına işkence yapıyorlar

0|0
    0|0
  • elbet öğrenir öğrenmek için süre verilir eğer öğrenmezse öğrenene kadar ilişki kesilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...