Galatasaray-Trabzonspor maçında ilk gol kimden gelir?

Öncelikle 99 yıl önce bugün hayatını kaybeden 90.000 Sarıkamış Şehidine maçı alarak bu maçı şehitlerimize armağan edeceğiz,hepsine Allah rahmet eylesin,ruhları şad mekanları cennet olsun.

İlk 11 şöyle; Muslera, Eboue, Chedjou, Gökhan, Semih, Riera, Yekta, Melo, Selçuk, Burak, Drogba

Sistem 3-5-2 olacak bu sisteme Elazığ maçıyla başladık ve devam ettirdik aslında takımımız için çok iyi bir sistem olduğunu düşünüyorum ama yanlış hatırlamıyorsam G.Birliği maçında olmadı mesela.O yüzden gerekirse 4-4-2 ile başlayıp sonra gidişata göre sistemi değiştirmekte fayda var yani dediğim gibi gidişata göre 4-3-1-2 de oynatılabilir.Hakan Balta oynatılırsa 3-5-2 ye pek uymuyor zaten.Onun dışında Mustafa Akçay öğrencilerine şu taktikleri verdi;

1-Hücum presiyle rakibin dengesi bozulacak

2-Selçuk ve Sneijder'in oyun kurması engellenecek

3-İkili sıkıştırmalarda Drogba'nın topla alış-verişi engellenecek

4-Hücumda Henrique'ye Olcan destek olacak

Ben arenamızda istediklerini pek uygulayacaklarını sanmıyorum biz iç sahamızda bence çok güzel mücadele edeceğiz yersekte 1 gol yeriz bence.Zaten tehlikeli olan oyuncuları Henrique ve Olcan.Onun dışında takımım yenecek zaten.3 puan için saldırın ASLANLAR!

Ve bence ilk gol Drogba'dan gelecek tutamayacak onu kimse:))

• Didier Drogba
    56% (5)17% (2)33% (7)Oy Ver
  • Paulo Henrique
    11% (1)8% (1)10% (2)Oy Ver
  • Wesley Sneijder
    11% (1)42% (5)29% (6)Oy Ver
  • Olcan Adın
    22% (2)25% (3)24% (5)Oy Ver
  • Burak Yılmaz/Diğer
    0% (0)8% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• benim 11 tercihim böyle olur; link 6. yabancı olarak bruma.. trabzon öne geçerse kulübede maçı çevirecek adam olmalı. eboue ve chedjou formsuz olduğundan kadroda yer vermedim. ilk golü de drogba atar :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir Galatasaraylı olarak konuşuyorum

Her zamanki gibi Galatasaray oynamayacak Chedjou Selçuk(İsabetsiz hava topları) Melo Uzun Toplar Oynayarak Drogba'ya İndirecek Drogba da Burak'a Burak da kaptıracak ya da dışarı atacak.5 tane adam ortada oynuyor ama hiçbiri maç boyunca yok.Uzun top.O kadar.

Trabzon atak yapacak bize gol atacaklar.Dakikalar 60-70'e gelince Gs akıllanacak büyük ihtimalle Drogba Veya Sneijder Atacak.Sonra yapması gereken baskıyı yeni yapmaya başlayacak ama maç berabere bitecek.Gördüklerimi paylaştım sadece.Gs'nin oyun anlayışı bu ne yazık ki

1|0
    0|0
  • sabri sarıoğlu atar

1|1
    0|1
  • Herşeyden önce son 3 sezonun şampiyonu ve dost olan iki takım karşılaşacak ve maçın dostluk içinde bitmesi dileğiyle.

3-5-2 sistemi bize göre değil o taktikte kanatların arı gibi çalışması lazım ama bizim kanatlarda sorun var.

Sneijder dan gol bekliyorum :)

1|0
    0|0
  • Paulo Henrique desem de yalan olur

1|0
    0|0
  • Allah Rahmet eylesin

ben Ts nin katı bir şekilde kapanacağını düşünüyorum o yüzden Drogba atar diyorum ilk golü

bu arada renktaş sen teknik direktörlük falan yapsana taktik işinden baya çok anlıyon :)

1|1
    0|0
  • Bence defanstan biri atacak. (Galatasaray)

1|0
    0|0
  • eşşeğe oynadım burak yılmaz dedim... tutarsa iyi para alırım :)

1|0
    0|0
  • Selçuk İnan atar bacım...

1|1
    0|0
  • Drogba atar

1|0
    0|0
  • drogba burak bruma biz 3 atarız da

1|0
    0|0
  • Sınayderrrrrr çakacak

1|0
    0|0
  • Yattara atar

1|0
    0|1
  • fenerbahçeli olcan adın atar

0|0
    1|4
  • olcan adin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İki takımıda sevmem fakat. Umarım galatasaray alır.

Drogba atar ya da Sneijder.

1|0
    0|0
  • drogba atar renktaş 5 yıldızı çaktım soruna :))))))

2|1
    0|0
  • drogba çakar .

affetmez .

1|1
    0|0
  • Wesley Sneijder

1|1
    0|0
Yükleniyor...