Yakın arkadaşımla aynı kişiden hoşlanıyoruz

Servisten yakın bir arkadaşımla aynı erkekten hoşlanıyorum :/ Hoşlandığımız çocuk bizim sınıfta ve arkadaşım da karşı sınıfımızda. İki üç hafta önce falan arkadaşım çocuğa duygularını söyledi ama çocuk arkadaşken daha iyiyiz falan diyerek reddetmişti. Arada bir mesajlaşıyorlar ama okulda takmıyor çocuk, servis arkadaşımı.

Ben de çocukla uzun süredir konuşuyorum ve sınıftaki çoğu kızdan aram çok daha iyi çocukla. Gelip saçımı falan bozuyor, bazen beraber oturuyoruz derslerde arada bir göz göze geliyoruz her gün mesajlaşıyoruz falan. Ve ben son zamanlar kendimi çok fazla onu düşünürken bulmaya başladım. Uyurken, kardeşiyle ilgilenirken nasıldır, şu an ne yapıyordur falan diye ve gece yatmadan önce uzun süre düşündüğüm zaman -bazen yarı çıplak olarak hayal ediyorum- sabah kalktığımda iç çamaşırımda beyaz bir sıvı olduğunu görüyorum. Yani hem çocuğa karşı bir şeyler hissediyorum hem de arzuluyorum. Ve bir taraftan da reddedilmiş arkadaşım var. Çocuktan hoşlandığımı kimse bilmiyor. Ne yapmalıyım veya ne düşünüyorsunuz olay hakkında?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• ergenlik doneminde normaldir. ama o cocukla sevgili olursan arkadasini kirmis olursun. sevgili olmazsan senin canin yanabilir tavsiyem cocugu iyice bir arastir..

1|0
    0|0
    • Arkadaşım eğer gerçek bir arkadaşsa zaten beni anlamaz mı? Çocuğu biliyorum kalbinde kötülük falan da yok ama ben de hemen gidip sevgili olalım demiyorum zaten. Belki birkaç ay sonra hem arkadaşım unutur hem de çocukla arkadaştan biraz daha öte olabiliriz diye düşünüyorum

• Arkadasin kiskancsa isin zor.

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Vazgeçme! Lisedesiniz daha arkadaşlıgınız bitebilir ama aşkınız bitmeyebilir bende vazgeçmiştim şuan pişmanım bir salak ugruna diye çünkü ögrenince bana etmedigini bırakmadı sonra o da laflarına pişman oldu bir erkek için dedi.Çocuga açılma derim bekle o çocugun hislerinden emin ol çünkü arkadaşının hisleri gerçek olmayabilir yani geçici ama seninki hoşlanmadan öteyse dedigim gibi vazgeçme bunu ihanet gibide algılama.

1|0
    0|0
    • Senin adına çok üzüldüm şu an eğer konuşmak istersen istek gönderdim,

Ya arkadaşım hani üç-dört ayda üç beş kişiye falan abayı yakmışlığı var o unutur onun unutmasını bekleyeceğim çocukla da gidiyor artık bir şekilde umarım o da boş değildir. Ve ben hoşlanmanın ötesinde olduğuna inanıyorum. Arkadaşım için ihanet olarak algılamasam bile sonuçta herkes arkadaşımla o çocuğun arasındakileri biliyor ve eğer çocukla bir şey yaşarsam çevrenin diyeceklerinden de korkuyorum açıkçası :/

• Tabiki konuşalım fakat ismini bilmedigim için mesaj atarsan iyi olur :) Boşver o zaman heves etmiştir ve eğer ayrangönüllüyse üstelikte açılıyorsa ben olsam arkadaşlık bile etmezdim çok çektim bu işten.Çevreyi mi düşünüyorsun salla gitsin zaten lisede herkes birbirinin dedikodusunu yapar sen onlara karşı duracaksın ee seni ne ilgilendirir diyeceksin ve kimse böyle bişey diyemez bana diyenler oldu hepsi ağzının payını aldı :)

Yükleniyor...