Erkekler hoşlandıklarını nasıl belli ederler?

Aynı bolumdesınız hatta aynı sınıftasınız kızla daha yenı tanıştınız 1 aya yakın oluyor konuşuyorsunuz, ılıskıler uzerıne bıle konuştuğunuz oldu, guluyorsunuz hatta bır sınav ıcın ıddaya bıle gırdınız sorum su kı erkekler nasıl bellı eder bır kızdan hoşlandığını , kız kesın olarak nasıl emın olur ? Numaralarımız var bırbırımızde bu arada. Erkek bıraz rahat bırı bu arada ve balık burcu ..

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Sen de kimsen hep aynı soruları pişirip pişirip bize sunuyorsun.

link Bu soruyu da sen sordun. Bir kaç soru daha var da bulamadım şimdi. Seviyorsan git konuş o zaman ya da seviş.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Bak seni arkadaş edinecek sonra bir gun mısafır olarak kalacak sonra sana masaj yapacak yatma konumuna getırecek (Ters Yuz Alta) Omuzuna masaj yapacak ve senı tahrık etmeye baslıyacak ondan sonra asaya ınecek ve masaj yaparken sudyenını acacak sen devam etmesını ıstersen AM a dogru gıdecek ıstemesen kalkacak ve sudyenın dusucektır buna dıkat et :) +1

0|0
    0|0
  • sanırım, o kadar sohbet ve muhabbet yapılmışken haala sana açılmadıysa ya da asılmadıysa sanırım seni beğenmiyodur ... yoksa senin durumu hissetmeni beklemezdi ...

0|0
    0|0
  • Direk söylerim işte.

0|0
    0|0
  • diğer kızlar sıradandır ama 1 i diğerlerinden farklıdır belli eder zaten

0|0
    0|0
    • işte nasıl ? ben bunu nasıl anlıcagımı bılmıyorum :(

• sizi devamlı gözüyle takip ediyosa yardım etmek için devamlı yanınıza geliyosa espiri yapıyosa konuşurken gözlerinize bakıyosa bu çocuk size harbi aşık senden ışık bekliyo

0|0
    0|0
    • bunları yapıyor evet ama ya olesıne yapıyordur tanımıyorum cunku onu

• öylesine yapılan bişey yoktur sen onu takip et dediğimi yapıyosa gerisi senin kararın

• senle çok ilgileniyosa senle yakınsa zaten hoşlanıyordur

0|0
    0|0
  • belli edemedim hiç

0|0
    0|0
  • o ılk once senı degıl senle seks yapmayı hayal eder kı bu hormonel bı durum

0|0
    0|0
  • Bi yerde otururken elini kesmis aci cekiomus gibi yap o an tepkisine bak ona gore anlarsin

0|0
    0|0
  • kız hesabından erkek olarak soru sormak iğrenç değil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bakışlarından, sana karşı tavırlarından vs. anlarsın. Zaten çok fark edilir.

0|0
    0|0
    • Anlamıyorum ben ya var mı yok mu bana karsı duyguları cozemıyorum :(( aynı sınıftan bırıyle sevgılı olmak ıstemıyormus bırde daha once ole bırsey yasamıs ama hoşlanırsam da ılla kı aynı sınıftyız dıye sevgılı olmucam dıye bırsey de yok dedı

• Hareketleriyle, konuşmalarıyla, davranışlarıyla belli eder. Sonra gelir söyler.

0|0
    0|0
    • işte sorun su kı erkek rahat bırı takmayan bırı uzun suredır de hayatında kımse yokmuş daha yenı tanıştık ama sankı yıllardır bırbırmızı tanıyor gıbıyız

• Yeni tanışmışsınız bekle bakalım zamanla ne olur.

• Bılmıyorum bakalım

Yükleniyor...