Arkadaşlar şimdi bir haber gördüm..

Son dakika Drogba 2 yıl daha Galatasaray da diye bir haber gördüm bir sosyal ağda Galatasaray sayfasında sizce doğru mu veya bilgisi olan var mı bu konu da

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet Drogba'nın bizle 2 yıllık daha sözleşme imzalaması bekleniyor

Drogba'nın Galatasaray'dan ayrılmasının hayalini kuranlar ve bunun için çalışanlar her zaman olduğu gibi amaçlarına ulaşamayacaklar diyorum ve gidiyorum

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hadi inşallah. Çok sevinirim. Galatasaray'ı Drogba güzel sırtlıyor (arkadaşlarımın dediğine göre, yoksa oturum maç izlemiyorum maalesef : )

0|1
    0|0
  • keşke haber gerçek olsa

0|0
    0|0
    • inşallah canım olcak hem sen isticen de olmıcak mı :))

Erkekler Ne Diyor 2

• link

burdan okudun dimi :) kalmasına sevinirim şampiyonlar ligindede Türkiye ligindede en iyiler arasında sürekli

0|1
    0|0
    • aynen aynen ordan okudum :)) bence de çok işe yarıyo hiç değilse türkiye ligi için takip edilme açısından artış oluyo

• 2014-15 sezonunda büyük ihtimal MLS'de oynayacak. zaten 36 yaşında adama 2 yıllık sözleşme teklif etmezler. en fazla 1 sene daha oynar galatasaray'da.. o da belki..

0|1
    0|0
    • öyle ama ligdeki çoğu oyuncudan iyi yine de katkı veriyo hiç değilse

• an itibariyle ligdeki en iyi santrafor, hala iyi oynuyor belki ama her maç 90 dakikayı çıkaramıyor. sezon sonunda en az kendisi kadar kaliteli bir oyuncu alıp kendisine teşekkür edilmeli.

• ibrahimoviç düşünülüyo yerini ama menejerinin açıklaması 1 buçuk sene sonra diyo

Yükleniyor...