Şiddet uygulayan sevgiliyle sonumuz..

Merhaba arkadaşlar başımdan geçen olayı anlatmak istedim ve sizin yorumlarınızı bekliyorum .. Benim eski sevgilim oldu şuanda isminin baş harfi M biz m ile 9 ay çıktık ve son 2 ayda çok değişti ve bu M 'yi kimse bana yakıştırmıyordu dalga geçmek gibi olmasın ama aramızda 50 kilo vardı fakat çok efendiydi biz çıkıyorduk işte sürekli buluşuyorduk ben arkadaşlarımla etkinlikler yaparken sürekli arıyor mesela 1 hafta önce alışveriş yaparken parayı tam ödeyeceğim aramaya başladı ve sıra var tabiki meşgule attım sürekli aramaya devam etti poşete koydum felan 2 dakika olmuştur 2 dakikadan sonra telefonu açtım sen böylesin sen busun felan demeye başladı çok kıskanç ve çok değişik birisiydi uyusam bile dışarı çıktığımı idda ediyordu son 2 aydada şiddet uygulamaya başladı ayrıldığımızda geldim kapının önüne çık diyordu çıkıyordum barışıyorduk öbürsü gün geliyordu hep olmayan şeyler yüzünden şiddet uyguluyordu o gün babasından mesaj atmıştı smsi bitmişti babasının numarasını bilmiyordu sonradan hatırladı bu kim diye o zamanda şiddet uyguladı ve ben o kadar güzel olmama rağmen bırakamadım ve Şu an ayrıyız arkadaşlarıma anlattığımda ise sinir topumumusun sen diyip tartışıyorduk .. sizin yorumlarınızı bekliyorum

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• hımm kız gibi kıskanan, şiddet uygulamaya meyilli minimum 100 kg bir adam. çok tehlikeli bir bileşim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Barışsanızda bu ilişkinin devam ediceğini düşünmüyorum :/ cünkü hiç bir bayan okadar sıkıntıya gelemez bir yerde patlar mutlaka..iyisimi sen hazir ayrilmişken tekrar aynı şeylerin yaşanılıcağını biliyorken dönme ona,barışmayı aklının ucundan bile geçirme:)

0|0
    0|0
  • Profil fotondan anladığım kadarıyla çok güzel bir kızsın, karşınsa sana daha uygun, hakettiğin değeri veren ve seni gerçekten seven başka birisi çıkacaktır. Önüne bak derim. Daha sevgiliyken şiddet uygulayan evlenince alasını yapar.

0|0
    0|0
  • Şiddet uygulanmasına karşıyım ama erkek kıskanmak zorunda dışarda kurt cok mazallah ablacım. Ha sen şimdi iyimi yapmışsın dersen bence ne iyi yapmışsın ne kötü yapmışsın aramalarına cevap versen belki bu durumlarlar karşılaşmazdız şiddet 1 2 tokattan ibaretse bence katlanılmalıydı.

0|0
    0|0
  • Bir erkek kadına şiddet uygulamamalı. Erkekse tabi

0|1
    0|0
  • afedersin ama seni döven biriyle hala neden oluru varmış gibi davranıyosun salla gitsin kadına el kaldıran adam değildir.

0|0
    0|0
    • sürekli affettirdi kendisini hediye aldı felan bende çok çabuk barışırım bidaha yapmıycam diyince ..

• boşversene ya hediyesini alsın ... el kaldıran biriyle gelecek olmaz

• Is olsun diye soru sormak ne alaka zaten dayak yiyorsun madem aklın onda git dayak ye marifet gibi anlatma

0|0
    0|0
  • Ks den adam toplayıp evire çevire dövelim bir güzel. İnsan olsun

0|0
    0|0
  • Sen guzelsin sevgilin cirkin.

Sen guzel oldugun icin haklisin.

(Duymak istediklerin bunlar galiba)

0|0
    0|0
  • Kendine zarar verilmesinden hoşlanıyorsun herhalde. Daha hiçbir kıza tokat atmadım. Ama hayat bu sanırım. Dövmek mi gerekiyor ille de sevmesi için :)

0|0
    0|0
  • Kaba kuvvet çözüm değildir alışkanlık ve huy olmuş.. Bir kere başladımı vazgeçmez bu huydan.

0|0
    0|0
  • yaptinizmi birseyler, oldumu mutlu gunleriniz, iyi kotu eglendinizmi,

iyi yanlarini dusun

gerisinin a.m.k.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...