Selam arkadaşlar merhaba..

Galatasaray'ın Alex Telles transferi hakkında bilgi sahibi olan var mı ve üşünceleriniz neler sizce faydalı olur mu ?

Güncellemeler:
arkadaşlar üsünceleriniz yazmışım düşünceleriniz neler ?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Pazartesi günü resmen açıklayacakmış kulübümüz ama korkarım ki kendisi Brezilya'nın en iyi sol beki şu an hatırlarsanız Chedjou da Fransa'da en iyi stopperdi umarım uyum sağlar ve iyi katkılar yapar takımımıza ben yine de umutluyum

0|2
    0|1
    • chedjou,thiago silvadan iyimiyidi

• Çok teşekkür ederim renktaş ama Alves'in iyi olma sebebi Chedjou'dan daha tecrübeli olması ama Chedjou sağlamlık bakımından ona tek geçer

• Boşver kardeşim herşey ortada zaten en son söylediğim ile artık zihniyetlerini anlamışlardır :)

Kızlar Ne Diyor 1

• alex çok genç uyum sağlarsa çok katkı sağlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hem ucuz hem genç hem de alex beğenmiş

1|0
    0|0
    • Bir dönem farkındaysan Chedjou Fransa'da yılın stopperi seçilmişti

• Benim cevabın altına gelsene sence chedjou mu kariyer ve kalite olarak daha iyi alves mi =)?

• hala aynı muhabbet hala aynı zihniyet anlamıyorum bu fenerlileri

• Bu galatasaraylılar hangi kimyasalın kafasını yaşıyor merak ediyorum amatör futbolcu chedjou dünyanın en iyi stoperi thiago silvadan iyiymiş =))))

0|1
    0|5
    • Şimdi bana mı gönderme yapıyorsun? Biz ondan iyi olduğunu mu savunduk? Biz verilere ve anketlere göre konuşuyoruz bir oyuncu bir sezonda iyi stoper seçildiğinde dünya yıldızlarını geçiyor mu demek oluyor?

• Chedjou thiago silva gibi bir adamın oynadığı ülkede en iyi seçiliyorsa tartışmaya gerek yok

• bunu sen diyorsun dostum :)

• brezilya liginin en iyi stoper şu taraftar carlinhosa bile mükemmel derken ondan daha iyisi neden olmasın İnşallah iyi olur

0|0
    0|0
    • İnşallah iyi olur çünkü bek ihtiyacımız var bizim

• İyi bir oyuncu uyum sağlarsa katkı alınabilir

0|0
    0|0
    • bence şuan bek olmadığı için şuankinden daha da fazla katkı alcağımızı düşünüyorum ama uyum sağlaması da önemli yine de beksiz bir dönemde katkı sağlayabilir

• genç olması da avantaj

• olabilir

• Yetenekli bir oyuncu ama Brezilya Ligi ve Türk Ligi farklı uyum sağlarmı ona kalmış

0|0
    0|0
    • chedjou 28 yaşında daha neyin tecrübesi,aslında tam tersi eğer dany teknik bir stoperdir diyorsa bir kişi onunla futbol tartışmak yersizdir.

• Alves'e düz diyip teknik 0 diyip dany mükemmel tekniğe sahip diyen bir insanla tartışılmaz alves her maç 50 metre ayağa uzun toplar ters toplar atıyor izleyen bilir neyse artık yazsanda cevap vermicem sana

• tamam silvadan daha iyi =)))

• takım olarak bence sol bek ihtiyaç umarım kısa zamanda uyum sağlar ve inşallah başarılı olur

0|0
    0|0
  • gremio merkez

adım alex telles

sol bek benim işim

ayık olsun herkes

1|0
    0|1
  • Bugün cok üşünceliyim.

0|0
    0|1
    • yanlış yazmış olamazmıyız illa ona mı bakcan düşüncen ne al oldu mu

• Bir alex vardi sadece ;))

• evet Alex gerçekten koşmuyordu ama çok işler yapıyodu bunla mevkisi farklı gerçi videolarına baktım sol ayağı iyi gerçekten ama bakalım ne göstercek

Yükleniyor...